Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Parajumpers dunjacka  - Säljer en snygg och välbevarad (äkta) Parajumpers dunjacka i storlek S. Den är i ett fint skick utan några skador eller fläckar, och passar perfekt för höst och vinter. Modellen är lätt och varm.  Kan skickas eller hämtas i Uppsala. Priset går att diskutera!
Mörkblå dunjacka från Parajumpers - Säljer en snygg och varm dunjacka. Normalt pris: 5000 kr, nu för endast 1500 kr! Färgen ser ut som svart i verkligheten, trots att den ser mörkblå ut på bilden. Jackan är helt ny och aldrig använd. Passar storlek S, XS, M inte alls stort.
Svart dunjacka från Parajumpers - Säljer en svart dunjacka från Parajumpers med dragkedja och ribbade muddar. Jackan har en broderad logotyp på ärmen och är superlätt. Perfekt för kyliga dagar. Mörkblå färg storlek xs passar även S om man väger du 47-63kg ca 160-170cm i kroppsform passar den perfekt man eller kvinna. Liten fläck på från målarfärg går säkert få bort med något lösningsmedel som aceton kanske även nagellacks borttagning. 1200kr eller bud Nypris: 4500kr
Mörkblå dunjacka från Parajumpers - Säljer en mörkblå dunjacka från Parajumpers i storlek M. Jackan är superlätt och har en dragkedja framtill. Perfekt för kyliga dagar med sin långa passform och stilrena design. Stolek M passar jätte bra till S också
Svart dunjacka från Parajumpers - Snygg svart dunjacka från Parajumpers med huva och dragkedja. Jackan har ett emblem på ärmen och quiltad design. Perfekt för kyliga dagar.
Mörkblå dunjacka från Parajumpers - Säljer en snygg mörkblå dunjacka från Parajumpers. Jackan har en huva och stängs med både dragkedja och knappar. Den har flera praktiska fickor och en cool patch på ärmen. Perfekt för kalla dagar! 🧥
Parajumpers dunjacka dam - Säljer min dunjacka som inte är till en användning
Marinblå dunjacka från Parajumpers - Kan sänka priset vid snabbaffär. Parajumper irene. Jag har knappt hunnit använda den , den passar tyvärr inte mig längre ser fortfarande nyköpt ut.
Ida

Vändbar dunjacka från Parajumpers

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Parajumpers

1800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en vändbar dunjacka från Parajumpers i storlek S. Jackan har en stilren design med en sida i ljusgrå/silver och den andra i mörkblå. Den är quiltad och har dragkedja framtill. Perfekt för att variera din stil beroende på humör och väder.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grön jeansjacka med detaljer - Snygg ljusgrön overshirt med stora svarta knappar och två bröstfickor. Jackan har unika virkade detaljer och tofsar i beige längs ärmslut och nederkant. Perfekt för dig som vill sticka ut med en bohemisk touch. Materialet känns som bomull och passformen är loose.
Twist Jacka - Säljer min så coola och unika jacka från Twist! (Jackan är slutsåld på hemsida) Priset är dikuter bart
Moncler cardigan - Jag säljer en snygg moncler cardigan som har söm som gått upp lite som man ser på bilden. Annars är det inga andra defekter. Den kostar 9500.
Svart pufferjacka från Colmar - ättefint skick – inga skador, inga fläckar. Varm, gosig och perfekt nu till vintern 🤍 Köpt för ca 5000 kr Endast använd ett fåtal gånger förra vintern🥰  📦 Skickas snabbt och välpackat 💌 💬 Hör gärna av dig om du vill ha fler bilder eller mått!
Teddy väst - Super snygg och trendig teddyväst. Säljer för att jag har två st. Så denna är till och med kvar i förpackningen. Slutsåld på hemsidan. Alltså helt ny! Postar snabbt! Skriv för frågor ❤️
Patagonia fleecejacka - Intressekoll på min fina Patagonia fleecejacka i fint skick.
Vit Nike Brasil regnjacka med huva - Snygg vit regnjacka från Nike med Brasil-logga och sponsormärken. Jackan har huva med snörning, dragkedja framtill och tryck i grönt och lila. Perfekt för dig som gillar fotboll och vill ha en sportig stil.