Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Marinblå  dunjacka med huva från Uniqlo - Snygg svart dunjacka från Uniqlo med huva och dragkedja. Perfekt för kalla dagar med sin pufferdesign som håller värmen. Jackan har långa ärmar och två praktiska fickor med dragkedja framtill. Köpt men aldrig använt då den inte riktigt passade mig riktigt. Nypris 1700kr. Hör gärna av dig för intressse. Priset kan alltid diskuteras.
Marinblå dunjacka från Uniqlo  - Säljer en marinblå, ultralätt dunjacka från Uniqlo i storlek S. Jackan har rund hals, horisontella quiltade sömmar och knappar framtill. Perfekt för dig som vill ha en lätt och smidig jacka med stilren look. Knappt använd så skicket är 10/10
Mörkblå dunjacka från Uniqlo - Säljer en stilren mörkblå dunjacka från Uniqlo. Jackan har en minimalistisk design med knappar framtill och långa ärmar. Perfekt för kyliga dagar med sin lätta och bekväma passform.
Marinblå dunjacka - Marinblå dunjacka från uniqlo i storlek xs. Super fin och lätt att ha på sig!💕💕 Säljer då den tyvärr inte kommer till användning, super bra skick!
Svart dunjacka från Uniqlo - Säljer en svart dunjacka från Uniqlo med klassisk quiltad design och hög krage. Jackan har dragkedja framtill och är lätt och smidig, perfekt för kyliga dagar. Enkel och stilren modell som funkar till det mesta.
Uniqlo jacka marinblå - Marinblå uniqlo jacka i toppskick🫶🏼
Blå dunjacka från Uniqlo - Snygg blå dunjacka från Uniqlo med huva och dragkedja. 90% dun och 10% fjädrar. Köpt för ett par år sedan och använd en vinter men i bra skick! Tror att modellen säljs fortfarande (iallafall liknande) och då för 1500kr. Passar både dam och herr!
Grå dunjacka från Uniqlo - Säljer en stilren grå dunjacka från Uniqlo. Jackan har en minimalistisk design med knappar framtill och långa ärmar. Perfekt för kyligare dagar och lätt att bära med sig. Fråga efter egan bilder💕💕
Grå/marinblå dunjacka från Uniqlo
Grå/marinblå dunjacka från Uniqlo - 0 Grå/marinblå dunjacka från Uniqlo - 1 Grå/marinblå dunjacka från Uniqlo - 2 Grå/marinblå dunjacka från Uniqlo - 3

Grå/marinblå dunjacka från Uniqlo

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Uniqlo
Färg: Marinblå
Skick: Mycket bra skick

550 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en stilren grå/marniblå dunjacka från Uniqlo. Säljer den pågrund av att den inte kommer till användning längre, köpte den för ungfär 1 och ett halv år sedan men har inga täcken på användning💕säljer den för 550kr men kan tänka mig sänka vid snabb affär(nypris 750kr) 🥰hör av er om ni har frågor!! (Köper står för frakten)

ella evertsson
ella evertsson
(5)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Vit teddyjacka med svarta detaljer - Superfin teddy jacka från hm, köpt här på plick! Ej använd av mig utan säljer då den var för liten! Skriv för frågor/ egna bilder!🥰🤍
Svart cardigan från Moncler - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och två stora fickor. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Moncler-logga på vänster ärm. Snygg och stilren design som passar perfekt till streetwear.
Beige jacka med päls från Meotine - Säljer en beige jacka från Meotine med fluffig päls runt kragen. Jackan har stora svarta knappar, två bröstfickor med lock och en loose passform. Materialet är ullblandning och pälsen ger en lyxig vibe. Perfekt för dig som vill ha en snygg och trendig look.
Moncler Cardigan  - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med knappstängning. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Perfekt för dig som vill ha en snygg och stilren jacka med exklusiv känsla.
 quiltad jacka från Zara  - Quiltad jacka från Zara utan defekter, super varm och gosig så funkar perfekt som jacka varje årstid!❤️❤️❤️
Svart långkappa - Jättesnygg kappa som endast är använd 3 gånger! Slutsåld
Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren - Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren med huva och dragkedja framtill. Jackan har två sidofickor med dragkedja och ett litet rött Polo-logo broderat på bröstet. Perfekt för kalla dagar och har en schysst, klassisk look.