Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Väst - Perfekt väst nu inför våren, stl xs, nyskick (slutsålt på hemsidan)
Väst - Säljer nu min jätte fina väst från mango! Då den börjar bli för liten. Säljer den för 100 köpt för 500
Väst  - Två västar från Mango, andvänt fåtal gånger. Köpt för några årsen men inte haft andvänding för. Köpt för 300/st men säljer för 100krst
Väst - Jätte snygg väst från mango passar både till vår och sommaren
Mango väst  - Jättefin väst från mango 🥰💕
Svart väst - Super fin svart väst
Väst - Väst från mango som aldrig har använts. Storlek M men sitter bra som en S också. Pris går att diskuteras!
T

Väst

Storlek: XS
Kategori: Jackor
Märke: Mango

130 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefin väst från Mango i storlek xs. Den har inga defekter och är som ny! Frakt tillkommer 💜

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Pile Jacka - Supergosig jacka som tyvärr inte kommer till användning längre, säljer den endast vid ett bra bud så kom med prisförslag🥰
Mörkblå pufferjacka med huva - Snygg mörkblå pufferjacka från Save The Duck med stor vadderad huva och dragkedja framtill. Jackan har en quiltad look, lång ärm och diskret logotyp på ärmen. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära.
Grön jeansjacka med fransar och knappar  - Snygg ljusgrön overshirt med stora svarta knappar och två bröstfickor. Jackan har unika detaljer med virkade fransar och tofsar i beige längs nederkant och ärmslut. Perfekt för dig som vill sticka ut med en cool och bohemisk vibe.
Grå quiltad jacka - Skitsnygg varm quiltad jacka från Zara i fint skick 💕 säljer då jag har fler jackor 💕
Pris kan diskuteras!! - Säljer den här superfina ljusrosa vinterjackan! Köpte på Zalando, märket ragwear, för ca 2 veckor sen för 1900kr. Säljer då jag köpte för stor storlek. Den är jätte mysig och varm, pris kan diskuteras!💗
Beige dunjacka med knappar - Snygg beige dunjacka med quiltad design och tryckknappar framtill. Jackan har en lätt, puffig känsla och en feminin passform. Perfekt för dig som vill ha en stilren och enkel look under kyligare dagar.
J.Lindberg fieldjacka - Säljer denna riktigt feta mörkblå J.Lindberg jacka, något tjockare så perfekt för kyligare dagar❄️ || Storlek: L || Skick; 7,5/10, Missfärgning (Bild 5) ,märks inte direkt under användning. En ficka har en lagning. || Pris: 649kr || Om du är osäker på storlek skickar jag mått!
Grön teddyjacka - Snygg grön teddyjacka