Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grå kappa - Säljer min fina gråa kappa som jag använt flitigt, pga att den inte används längre. Jätte skön och fin. Skicket är som nytt, två fickor fram Nypris 599:-  Stl Xs men skulle mer säga S/M då jag kan ha en tjock tröja under ändå
Grå kappa - Snygg kappa perfekt till hösten, strl m men skulle snarare säga s💕💕
Grå kappa - Snygg grå kappa från Kappahl med stora fickor och knappar framtill. Jackan har en klassisk krage och är perfekt för kyligare dagar. Nypris 900.  Inga defekter eller nopprig alls!!!💗
Grå kappa  - Säljer då den inte kommer till användning. Bra skick!💗skulle säga att den är lite stor i storleken.
Grå kappa - Säljer denna gråa kappa som jag använde hösten förre året och den är i väldigt bra skick förutom att den är lite nopprig men de är inget man tänker på. Jag säljer den för 350 kr men jag köpte den för 900 så de är ett billigt pris🥰
Grå kappa - Jättefin, aldrig använd. Pris kan diskuteras vid snabb affär.
Grå kappa  - Såå snygg o skön kappa från bikbok. Passar perfekt nu i höst. Knapp på mitten och knyte runt midjan, fickor finns på båda sidor. Endast använd några gånger - jättebra skick, inga defekter. De första två bilderna är lånade! Säljer då jag har liknande. Hör av er för frågor/bilder 💕
Grå kappa  - Super fin i storlek 160 men passa mig som har S
Grå kappa
Grå kappa  - 0 Grå kappa  - 1 Grå kappa  - 2

Grå kappa

Storlek: S
Kategori: Jackor
Färg: Grå
Skick: Mycket bra skick

299 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna jätte fina kappa från design by si 🩷

Bianca🌸🌸
Bianca🌸🌸
(7)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Moncler Cardigan  - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med knappstängning. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Perfekt för dig som vill ha en snygg och stilren jacka med exklusiv känsla.
Vit teddyjacka med svarta detaljer - Superfin teddy jacka från hm, köpt här på plick! Ej använd av mig utan säljer då den var för liten! Skriv för frågor/ egna bilder!🥰🤍
 quiltad jacka från Zara  - Quiltad jacka från Zara utan defekter, super varm och gosig så funkar perfekt som jacka varje årstid!❤️❤️❤️
Svart cardigan från Moncler - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och två stora fickor. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Moncler-logga på vänster ärm. Snygg och stilren design som passar perfekt till streetwear.
Svart puffer jackan från polo Ralph Lauren - Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren med huva och två dragkedjeförsedda fickor. Jackan har det klassiska röda Polo-logot broderat på bröstet och en snygg quiltad design. Perfekt för kalla dagar och har en modern, clean look.(den kommer med tagg). Perfekt som julklapp.
Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren - Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren med huva och dragkedja framtill. Jackan har två sidofickor med dragkedja och ett litet rött Polo-logo broderat på bröstet. Perfekt för kalla dagar och har en schysst, klassisk look.
Svart Moncler - Snygg svart jacka från Moncler med quiltad, glansig front och två fickor med knapp. Ärmarna är stickade och har ribbade muddar. Jackan har dragkedja framtill och klassisk Moncler-logga på ena ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Vit teddyjacka från H&M XS - Mysig vit teddyjacka från H&M i storlek XS. Jackan har hög krage, två sidofickor och hel dragkedja framtill. Perfekt för kalla dagar. Jättebra skick och använd endast fåtal gånger!💗