Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Beige omlott kappa med bälte - Snygg beige kappa i omlottmodell med bred krage. Intressekoll så pris går att diskutera och fråga gärna om mer bilder💞💞
Beige omlott kappa med bälte - Säljer en beige kappa med bred krage och omlott-design. Jackan har ett matchande bälte i midjan och två sidofickor. Materialet känns mjukt och har en ull-liknande look. Perfekt för dig som gillar stilrena och chill plagg.
Beige omlott kappa med bälte - Snygg beige kappa bra skick köpt för 500kr är i M men passar även xs o s
Beige omlott kappa med bälte - Säljer en stilren beige kappa med bred krage och omlott-design. Jackan har ett matchande bälte i midjan som kan knytas för extra snygg siluett. Materialet känns mjukt och har en ull-liknande look. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och clean stil.
Beige omlott kappa med bälte - Säljer denna supersnygga kappa då den inte passar så bra längre. Den är lite mindre i storleken men går att justera med bandet runt om. Super skön nu till hösten! Jackan är använd ett fåtal gånger 🤍 hör av er för frågor eller fler bilder!
Beige omlott kappa med bälte
Beige omlott kappa med bälte - 0 Beige omlott kappa med bälte - 1

Beige omlott kappa med bälte

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: VERO MODA
Färg: Beige
Skick: Nytt skick

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg beige kappa med bred krage och omlott-design, knyts i midjan med ett matchande bälte. Jackan har lång ärm och en loose passform som ger en chill vibe. Perfekt för lager-på-lager och har en stilren look som funkar till jeans eller klänning. nästan helt oanvänd💓

Tyra Lind❣️
Tyra Lind❣️
(2)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Vit teddyjacka från H&M XS - Mysig vit teddyjacka från H&M i storlek XS. Jackan har hög krage, två sidofickor och hel dragkedja framtill. Perfekt för kalla dagar. Jättebra skick och använd endast fåtal gånger!💗
Moncler Cardigan  - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med knappstängning. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Perfekt för dig som vill ha en snygg och stilren jacka med exklusiv känsla.
J.Lindeberg Jacka - Mörkblå J.Lindeberg jacka. Storlek L. Jag bär egentligen storlek S så den är lite stor på mig på bilden. Inga deffekter alls. Priset är inte slaget i sten!
J.lindeberg Fodrad Field Jacket - Mycket fint skick, inga defekter. Storlek M  passar dig som är mellan 178-185cm ungefär. Nypris ca 4000kr. Modellen är 185 cm, 79 kg. Riktigt snygg och fodrad så passar som vinter/vårjacka! Skriv för mer information!🤝
Grå pufferjacka från Canada Goose  - Säljer en grå pufferjacka från Canada Goose i storlek s. Jackan har huva, dragkedja och knappar framtill, samt två stora fickor. Perfekt för kalla dagar med sin tjocka och isolerande design. Märket syns tydligt på ärmen och insidan. pris kan diskuteras vid snabb affär
Svart Moncler - Snygg svart jacka från Moncler med quiltad, glansig front och två fickor med knapp. Ärmarna är stickade och har ribbade muddar. Jackan har dragkedja framtill och klassisk Moncler-logga på ena ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.