Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
pälsjacka - Supersnygg pälsjacka från Zara i jättebra skick! perfekt till vintern💕(förra årets modell)
Pälsjacka  - Supermysig pälsjacka med krage! 💓
Äkta pälsjacka - En äkta pälsjacka i väldigt bra skick, nästan aldrig använd! För en tydligare beskrivning eller bild på material, skriv☺️
Pälsjacka  - Fin beige jacka, bra skick! Säljer då den inte kommer till användning🤍
Pälsjacka - Pälsjacka i faux fur från H&M. Storlek 40, passar också mig som har 38. Den har några streck inne i jackan som jag inte vet om det går bort, men det är som sagt på insidan så det syns inte utifrån 💞
pälsjacka - Supermjuk och fluffig beige pälsjacka   är helfodrad med glansigt tyg och har en loose fit. Den är vintage men är i fint skick. Stormek small 🤍
Pälsjacka - Säljer denna så vackra trekvartsärmade pälsjacka. Den är i ett mycket fint skick fortfarande och behöver någon som får mer användning av den! Skriv vid frågor🫰🏼
Pälsjacka - Fluffig pälsjacka från Vila
Pälsjacka
Pälsjacka - 89 Pälsjacka - 90

Pälsjacka

Storlek: XS/S
Kategori: Jackor
Färg: Beige

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Oanvänd pälsjacka i nyskick. Är i storlek XS men skulle säga att det även passar S. Kom tyvärr inte till användning därav säljer jag. Vid frågor/prisförslag kontakta mig!

Naiima
Naiima
(3)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grå/brun teddyjacka - Såå varm o mysig!! Nästintill oanvänd 💗 Nypris: 449kr
Grön Zara jacka - En snygg jacka från Zara som är i jättebra bra skick. Jackan är knappt använd. Plagget är i storlek xs men passar även större storlekar då den är oversized. Pris kan även diskuteras.❤️
J.Lindeberg Cardigan - Trendig och sällsynt J.Lindeberg Cardigan | Skick 9/10 NYSKICK  | Färgen mörkgrön och storlek M | Slutsåld överallt | Hör av er för mer information/bilder!
Svart cardigan  från Moncler - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och två fickor. Jackan har långa ärmar i stickad kvalitet och klassisk Moncler-logga på ena ärmen. Dragkedja framtill och ribbade muddar för en clean look. Perfekt för dig som vill ha något stilrent och bekvämt.
Svarta bootcut jeans med nitar - Säljer ett par svarta jeans med bootcut-snitt och coola silverfärgade nitar på fickorna både fram och bak. Jeansen har låg midja och är gjorda i ett klassiskt jeansmaterial. Perfekt för dig som gillar detaljer och vill sticka ut lite extra. Lagt nitarna själv och sprättat upp nertill.
Svart kappa -  Säljer nu min svarta kappa från ONLY då den inte kommer till någon användning. Kappan är i tunt skönt material🤎
Rutig kappa - Så fin med trekvartsärm!!🫶🏻🤍
Moncler Cardigan  - Snygg svart pufferjacka från Moncler med glansig framsida och stickade ärmar. Jackan har dragkedja, två fickor framtill med knapp och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look.