Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mörkbrun pälsjacka med krage - Säljer denna mysiga jacka från Gina Tricot, aldrig använd. Prislapp kvar i strl XS🩷
Mörkbrun kappa med bälte och hög krage - Cape jacket ginatricot  - Helt ny i XS/S 🩷 Snygg mörkbrun kappa med breda ärmar, hög krage och knappar framtill. Jackan har ett matchande bälte i midjan som ger en cool siluett. Materialet är mjukt och känns lyxigt, perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg.
Mörkbrun pälsjacka med krage - Säljer en riktigt fet mörkbrun äkta minkpälsjacka med tillhörande mössa! Perfekt för dig som vill sticka ut och hålla dig varm under vintern. Modellen har vanligtvis storlek 38/40. Mösstorlek 56-58
Mörkbrun kappa med bälte och hög krage - En snygg kaffebrun kappa med högkkrage, typ som en poncho? Inte använd alls bara testat den. Jättefin och mysig.
Mörkbrun pälsjacka med krage - Säljer en mörkbrun pälsjacka med bred krage och quiltat innerfoder. Jackan har långa ärmar och spänndetaljer vid ärmsluten. Perfekt för kyliga dagar när du vill vara både varm och snygg.
Mörkbrun teddyjacka med krage - Säljer denna populära och trendiga teddyjackan från Gina tricot. Den är i storlek L men jag har vanligtvis storlek S i tröjor och den passar mig bra. Den är använd två gånger så den är i nyaskick. Den är slut på hemsidan.
Mörkbrun pälsjacka med bred krage - Säljer en riktigt snygg mörkbrun pälsjacka med bred krage och klassisk knäppning. Jackan har en lyxig känsla och är perfekt för kalla dagar. Fodrad insida och diskreta fickor på sidorna. Passar dig som vill sticka ut med en statement-jacka.
Mörkbrun pälsjacka från Gina Tricot - New
Lovisa hultén
Lovisa hultén
Mörkbrun pälsjacka med hög krage
Mörkbrun pälsjacka med hög krage - 0 Mörkbrun pälsjacka med hög krage - 1 Mörkbrun pälsjacka med hög krage - 2 Mörkbrun pälsjacka med hög krage - 3 Mörkbrun pälsjacka med hög krage - 4 Mörkbrun pälsjacka med hög krage - 5

Mörkbrun pälsjacka med hög krage

Storlek: XS
Kategori: Jackor
Märke: Gina Tricot
Färg: Brun
Skick: Nytt skick

550 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en fluffig mörkbrun pälsjacka med hög krage och snyggt quiltat mönster. Jackan har stora knappar framtill och detaljer i svart längs kanterna. Modellen är loose fit och har långa ärmar, perfekt för dig som vill ha en mysig och trendig look.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart Herno liknande jacka!  - FÖLJ FÖR LIKNANDE❤️ snygg Herno liknande jacka med knappar och krage! Går utmärkt att ha en tjocktröja under! Den är mycket varm och passar perfekt under vinter/tidig vår. Inga defekter, storlek S! Tryck köp nu! LTK-0004
Poncho H&M - MINA BILDER!! säljer den virala ponchon från H&M som är så svår att få tag i då den ej går att köpa längre❤️‍🔥❤️‍🔥 storlek 34/XS, jättebra skick och verkligen så snygg men använder den inte!💖💖
Fjällräven jacka - Fjällräven Jacka expedition dam❤️ Jag kan tyvärr inte skicka via Instabox, så välj ett annat fraktalternativ. Skriv om ni har några frågor!💗
Moncler Vindjacka Svart - Svart Moncler Windbreaker. Storlek 1 (Motsvarar S). NFC scan fungerar. Tar ej emot byten och priset går tyvärr ej att diskuteras. Fråga gärna för fler bilder eller funderingar.
Mörkgrön teddyjacka med dragkedja - Säljer en mörkgrön teddyjacka med fluffig, lockig yta och bred krage från hm. Jackan har dragkedja framtill och ribbad nederkant. Perfekt för dig som vill ha en mysig och trendig look under kyliga dagar.
Moncler cardigan  - Säljer moncler cardigan helt oanvänd i nyskick , Stl 1 som motsvarar XS-S
J.Lindeberg Jacka - Mörkblå jacka från J.Lindeberg. Jackan är i storlek L och jag har egentligen storlek S så den är lite stor på mig på första bilden. Inga tecken på deffekter. Priset är inte slaget i sten:)
Beige puff jacka - Sjukt fin och endast använd enstaka gånger! 😍😍