Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit teddyjacka med svarta detaljer - Jättefin teddyjacka från Hm i fint skick! Slutsåld, kom gärna med bud!
Vit teddyjacka med svarta detaljer - Intressekoll på min fina teddy jacka, helt slutsåld, använd sparsamt och är i bra skick! Storlek M men passar S oxå
Vit teddyjacka med svarta detaljer - Säljer en fluffig och mysig vit teddyjacka med svarta detaljer vid axeln och svarta dragkedjor på fickorna. Jackan har en loose passform och är långärmad, perfekt för dig som gillar chill och trendig stil. Materialet är fleece och syntet, vilket gör den extra skön.
Svart teddyjacka med skinn-detaljer - Säljer en svart teddyjacka med coola skinn-detaljer och stora slag. Jackan är vändbar, så du kan bära den med den fluffiga sidan ut eller med den släta skinnsidan utåt. Stängs med knappar och har fickor på båda sidor. Perfekt för dig som vill ha en unik look.
Vit teddyjacka med huva och svarta detaljer - Mysig vit teddyjacka med huva och svarta kantdetaljer vid dragkedja, fickor och ärmslut. Jackan har två framfickor och är helfodrad i fluffigt material. Perfekt för kalla dagar när du vill vara både chill och varm.
Vit och svart teddyjacka - Perfekt teddyjacka till hösten 😻🍂
Rosa
Rosa
Vit teddyjacka med svarta detaljer
Vit teddyjacka med svarta detaljer - 89 Vit teddyjacka med svarta detaljer - 90 Vit teddyjacka med svarta detaljer - 91

Vit teddyjacka med svarta detaljer

Storlek: XS
Kategori: Jackor
Märke: H&M
Färg: Flerfärgad
Skick: Mycket bra skick

800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en mysig vit teddyjacka med svarta knappar och kantdetaljer. Jackan har en oversized passform och långa ärmar, perfekt för kyliga dagar. Den är både stilren och bekväm, ett måste i garderoben!

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Hm teddyjacka - Slutsåld! Strl M! 745 kr  (lånad bild)
Beige teddyjacka  - Supermysig beige teddyjacka från Object med svarta detaljer längs kanterna. Säljer för att den tyvärr aldrig kommer till användningen, väldigt fint skick!!
Svart cardigan  - Svart cardigan  med stickade ärmar och ribbad krage. Jackan har quiltad front i glansig polyester och knäpps med knappar. Snygg, stilren och perfekt för dig som gillar en modern look med coola detaljer.
Svart Moncler pufferjacka med dragkedja - Säljer vidare min fina cardigan som är helt ny, har inte kommit till användning då jag har för många jackor 😇🌸 storlek 2. QR kod inuti jacka finns och garanterar äkthet
Colmar jacka - Jätte fin jacka, KNAPPT använd så i helt perfekt nyskick, inga defekter över huvudtaget! Säljes pgr att jag behöver byta storlek. Köpt för 4000 men använd så varsamt o få gånger så säljer för 2500! Storlek S. Super varm och skön! Hör av er för mer information!!💕
Grå teddy bomberjacka i storlek L - Säljer en grå bomberjacka med ribbade muddar och krage. Jackan har en grov, fluffig yta och stängs med dragkedja framtill. Modellen är loose fit och har långärmade ärmar.
Beige pilé jacka från Arket - Arket pile jacka, går ej att få tag i längre. Storlek S. Gott skick. Pris går att diskuteras.
Fjällräven jacka - säljer nu min svarta fjällräven jacka då den ej kommer till användning, strl xxxs men sitter fortfarande lite oversized på mig då det är en äldre modell (jag är 162 och den sitter på mig som i första bilden) säljer för 4500 org pris 7500❤️