Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit dunjacka från Moncler - Säljer en snygg vit dunjacka från Moncler. Jackan har en quiltad design med dragkedja framtill och två praktiska fickor med dragkedjor. Den har en justerbar huva och långa ärmar. Perfekt för kyliga dagar! Lite stor i storleken. Storlek: XL. Endast: 1899!
Vit dunjacka från Moncler - Säljer en snygg vit dunjacka från Moncler med glansig finish. Jackan har en hög krage och en avtagbar huva. Den är försedd med dragkedja och tryckknappar framtill samt Moncler-logga på ärmen. Perfekt för kyliga dagar! Använd väl och med kärlek så inga defekter, använd denna vinter. Säljer för att jag vill köpa en vår jacka🔥 Inget og ingår därav priset.
Vit dunjacka från Moncler - Säljer en stilren vit dunjacka från Moncler. Jackan har en quiltad design med huva och dragkedja. Perfekt för kyligare väder och ger en lyxig känsla. Inuti finns en unik serietidningsetikett som ger en rolig touch. Det går att scanna loggan vid armen.
Vit dunjacka från Moncler - Snygg vit dunjacka från Moncler med hög krage och dragkedja i rött, vitt och blått. Jackan har en bröstficka med knapp och Moncler-logga. Perfekt för kyliga dagar.
Vit Moncler dunjacka med huva - Säljer en snygg vit dunjacka från Moncler med huva och coola detaljer som dragkedjor och knappar. Jackan har Moncler-logga på bröstet, ribbade muddar med ränder och insida med röd, vit och marinblå rand. Perfekt för kalla dagar och riktigt stilren. Storlek 2/XS
Vit Moncler dunjacka med huva - Snygg vit dunjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har quiltad design, två fickor med dragkedja och Moncler-logga på ärmen. Röd, vit och marinblå rand på huva och ärmslut ger en sportig touch. Perfekt för kyliga dagar.
Vit Moncler dunjacka med huva - Säljer en snygg vit dunjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har quiltad design, två fickor med dragkedja och coola röd-blå-vita detaljer på huva och ärmslut. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look.
Vit dunjacka från Moncler - Säljer en snygg vit dunjacka från Moncler i nyskick. Jackan har en quiltad design med dragkedja och en praktisk huva. Perfekt för kalla vinterdagar. Den har en cool ficka med Moncler-logga på ärmen. Supervarm och stilren nfc funkar kommer med tags.
Vit dunjacka från Moncler
Vit dunjacka från Moncler - 0 Vit dunjacka från Moncler - 1 Vit dunjacka från Moncler - 2 Vit dunjacka från Moncler - 3 Vit dunjacka från Moncler - 4

Vit dunjacka från Moncler

Storlek: XL
Kategori: Jackor
Märke: Moncler
Färg: Vit
Skick: Nytt skick

1900 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en stilren vit dunjacka från Moncler. Jackan har en dragkedja framtill och långa ärmar. Den är perfekt för kyligare väder och har en klassisk pufferdesign med Moncler-logotyp på ärmen.

Viggo
Viggo
(1)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Vit teddyjacka med svarta detaljer - Superfin teddy jacka från hm, köpt här på plick! Ej använd av mig utan säljer då den var för liten! Skriv för frågor/ egna bilder!🥰🤍
Beige jacka med päls från Meotine - Säljer en beige jacka från Meotine med fluffig päls runt kragen. Jackan har stora svarta knappar, två bröstfickor med lock och en loose passform. Materialet är ullblandning och pälsen ger en lyxig vibe. Perfekt för dig som vill ha en snygg och trendig look.
Svart cardigan från Moncler - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och två stora fickor. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Moncler-logga på vänster ärm. Snygg och stilren design som passar perfekt till streetwear.
 quiltad jacka från Zara  - Quiltad jacka från Zara utan defekter, super varm och gosig så funkar perfekt som jacka varje årstid!❤️❤️❤️
J.Lindeberg field jacket - Säljer en riktigt snygg och trendig J.Lindeberg field jacket i nyskick, storlek S, vid frågor är det bara att skriva //Grament
Raulph lauren puffer S - En puffer jacka från polo raulph lauren i storlek small. Passar mellan 180-185 cm ganska bra. Det som medföljer är tag. Bra skick utan skador (9/10) endast zippern är lite trög. Skriv vid någon fundering
GRÖN MOCKA JACKA ZARA - Olivgrön mockajacka ifrån Zara, får ej användning och nästan ny. Skriv för egna bilder!