Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit teddyjacka från H&M med guldknappar - Supermjuk och fluffig vit teddyjacka från H&M i storlek S. Jackan har raka linjer, rund halsringning och snygga guldiga knappar framtill. Perfekt för dig som vill ha en cozy men ändå stilren look. Långärmad och croppad modell som är lätt att matcha.
Vit teddyjacka med bälte från H&M - Supermjuk och fluffig teddyjacka i vit från H&M. Jackan har bred krage, två knappar framtill och ett matchande bälte i midjan. Riktigt mysig för kyliga dagar, har fickor på vardera sida och tyvärr knapt blivit använd.
Vit teddyjacka med huva från H&M - Så mysig päls/teddy jacka från HM, helt ny med prislapp kvar aldrig använd!!💖
Vit teddyjacka med huva från H&M - Mysig vit teddyjacka från H&M med huva och snörning. Jackan har en cool bröstficka med dragkedja och två sidofickor. Perfekt för kalla dagar, med oversized passform och fluffigt fleece-material. Använt några gånger, som ny
Vit teddyjacka med huva från H&M - Mysig vit teddyjacka från H&M i storlek S. Jackan har huva, två fickor med dragkedja och hel dragkedja framtill. Tillverkad i fluffigt fleece-material som håller dig varm och skön. Perfekt för kyliga dagar och har en avslappnad passform.
Vit teddyjacka från H&M - Supermysig vit teddyjacka från H&M med bred krage och croppad passform. Jackan har långa ärmar. Perfekt för dig som vill ha en varm och stylish jacka till hösten och vintern.
vit teddyjacka H&M - Intressekoll på denna jättepopulära Teddy-jackan från H&M. Jackan är i mycket bra skick, inga defekter förutom en liten sminkfläck, se bild 3 💞 storlek XS passar en XS/S (oversized fit)
Vit teddyjacka med huva från H&M - Mysig vit teddyjacka från H&M med huva och snörning. Perfekt för kalla dagar och har en fluffig, mjuk känsla. Passformen är normal och är i storlek S men passar även M. Jackan är i mycket bra skick!
Vit teddyjacka från h&m
Vit teddyjacka från h&m - 0 Vit teddyjacka från h&m - 1

Vit teddyjacka från h&m

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: H&M
Färg: Vit
Skick: Mycket bra skick

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Mysig vit teddyjacka från H&M med hög krage och praktiska fickor framtill.

Tyra Ahola
Tyra Ahola
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart cardigan Moncler - Svart cardigan jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har fyra fickor fram, rund hals och dragkedja. Moncler-logga på ärmen. Snygg, stilren och perfekt för dig som gillar exklusiva märken.
Vit och beige jacka med dragkedja - Säljer en vit bomberjacka med ribbade beige ärmar och två fickor med knappar framtill. Jackan har dragkedja och hög krage. Jag är 168 och det är mina bilder, köp via köp nu direkt eller Swish, kvar tills markerad som såld 💖
Canada Goose Crofton Hoody - OBS LÄS HELA BESKRIVNINGEN: En otrolig fin jacka som jag tyvärr har tvättat fel, jackan har någon konstig lukt när den kommer i kontakt med fukt alltså utemiljö. ( luktar typ blöthund). Därav det extremt låga priset för jackans skick allmänt. Inga andra synliga tecken på användning. Om du tänker att du kan lösa luktproblemet så är jackan din. Mvh
Svart pufferjacka från Burberry - Svart pufferjacka från Burberry med huva och klassisk Burberry-logga på ärmen. Jackan har quiltad design, dragkedja och knappar framtill samt fickor med dragkedja. Insidan av huvan har rutigt mönster i svart, vitt och rött. Perfekt för kalla dagar.
Herno jacka - Nu är den fetaste vinterjackan äntligen till salu! Detta är en av de sällsyntaste herno jackorna! Den är i size 52 och passar dig som har M! Modellen är 179 och den är lite stor! Passar 182-190cm! Jackan är i toppskick, inga defekter! Hör av dig vid minsta fundering 🤩
Blå pufferväst från Polo Ralph Lauren - Snygg marinblå pufferväst från Polo Ralph Lauren med huva och broderad logga på bröstet. Västen har dragkedja framtill, två fickor med knappstängning och quiltad design. Perfekt för lager-på-lager och chill stil. Liten deflekt som är lagad
Beige kappa med bälte från ONLY - Säljer nu min jätte snygga beiga kappa ifrån only, då den inte längre kommer till användning och söker nytt hem. Kappan har ett bälte runt midjan och en bred krage, med en klassisk fin beige färg. Perfekt för dig som vill hålla en stil ren look, men inte allt för mycket!☺️
Svart Moncler pufferjacka med huva - Säljer en svart, glansig pufferjacka från Moncler med stor huva och logotyp på ärmen. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg streetstil.