Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Fluff jacka  - Super snygg och trendig fluff jacka!! Perfekt nu inför hösten ! Endast använd få antal gånger, storlek S 🥰 tveka inte vid frågor ❤️
Fluffig jacka - En jättemysig jacka från Intersport, köpt sent förra året i storlek S. Nytvättat och allt!❤️
Fluffig tröja - Sjupersnygg fluffig tröja som jag har andvändt ett fåtal gånger💕
Fluffig jacka - Jag säljer en jättefin fluffig jacka från Kappahl. Jackan är använd ca en gång och är i storlek S. Jackan har inga defekter eller något tecken på användning💗
Fluffig höstjacka - Säljer nu min höstjacka då den inte riktig passar mig. På fjärde bilden kan man se en grå liten fläck på högerarmen som var en defekt när jag köpte den från förra säljaren. På femte bilden kan man se att jackan blivit ”grå” undertill vilket jag inte heller vet hur det gått till. Storlek S💕Köpte för 1000kr men säljer för 500kr, priset kan diskuteras. Vid frågor så är det bara att höra av sig!
Fluffig päls  - Har en av mina äldre jackors päls kvar i gadroben som jag inte häller behöver längre, den är ifrån en canada goose jacka. Pris kan även diskuteras vid snabb-affär 🤝🙂
Beige fluffig pälsjacka - Supermjuk  beige pälsjacka från Zalando!! Jckan är lite oversized. En lite finare o mysigare jacka till hösten!😍 inköpt för 600kr därav lite högre pris!
Fluff väst
Fluff väst - 89 Fluff väst - 90

Fluff väst

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Zalando
Färg: Beige

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Västen är i bra skick och använd fåtal gånger☺️☺️

Lovisa walström
Lovisa walström
(6)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Trekvarts kappa - Så fin med kortare ärm! Saknar knapp men går att sy på en egen, eller ha den öppen mer som en kofta!!🤍🙌🏻
Grön trenchcoat från Bershka - Säljer en grön trenchcoat från Bershka i storlek XS. Använd en gång!
Svart pufferjacka från Fjällräven - Säljer en svart pufferjacka från Fjällräven i storlek S. Jackan har huva, stora fickor med guldfärgade knappar och dragkedja framtill. Perfekt för kalla dagar och har den klassiska Fjällräven-loggan på bröstet. Jackan är riktigt fluffig och har en schysst oversized känsla.
Mörkbrun ullkappa med knappar - Säljer en stilren mörkbrun kappa i ull med rund halsringning och två stora knappar framtill. Jackan har en rak och loose passform, diskreta fickor och är helfodrad. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och clean stil.
Colmar rosa pufferjacka - Säljer en snygg pufferjacka från Colmar i ljusrosa. Jackan har passform i storlek XS/S för mig som är 159cm. Skick nästan helt ny. Pris kan diskuteras.
MoNcler cardigan dam - En moncler cardigan från TURKIET i strl xs eller s? minns inte alls men sitter bra på mig som bär vanligtvist strl xs. Inga defekter föruttom att det finns lite fluff som kommer ut från olika ställen i jackan men det är inte så synligt. Om ni är osäkra på något eller har en fråga snälla kom privat innan ni köper🙏🥰
Beige trenchcoat med bälte från Zara - Säljer en beige trenchcoat från Zara med bred krage, långa ärmar och knytbälte i midjan. Jackan har en loose passform och är tillverkad i bomullsmaterial. Perfekt för vår och höst när du vill ha en chill och snygg look. Passar både Xs och S