Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Blå pufferjacka från Sail Racing
Blå pufferjacka från Sail Racing - 0 Blå pufferjacka från Sail Racing - 1 Blå pufferjacka från Sail Racing - 2

Blå pufferjacka från Sail Racing

Storlek: XS
Kategori: Jackor
Märke: Sail Racing
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

499 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en blå pufferjacka från Sail Racing med quiltad design och dragkedja framtill. Jackan har långärmade ärmar, ståkrage och Sail Racing-logga på ärmen. Perfekt för kyliga dagar och har en sportig look som funkar till många stilar.

Mackan och manne
Mackan och manne
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Vit keps från OneCap - Säljer en beige keps från Onetap med ett svartvitt stadsmotiv framtill. Kepsen har en mjuk, nästan plyschig yta och böjd skärm. Perfekt accessoar för dig som vill sticka ut med en unik och stilren look.
Hoodie med glittertryck från Vonstudio  - Cool grön hoodie från Vonstudio i storlek XS med glittrigt tryck och motiv framtill. Tröjan har huva med snörning, dragkedja och två fickor. Perfekt för dig som gillar streetstyle och vill sticka ut med färg och detaljer.
Svart vindjacka från Moncler - Snygg vindjacka från Moncler i rött och svart med vit dragkedja och snörning i huvan. Jackan har två fickor med dragkedja och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som gillar streetstyle och vill ha något som sticker ut.
Rosa skjorta från Ralph Lauren - Snygg ljusrosa skjorta från Ralph Lauren med klassisk krage och broderad logga på bröstet. Skjortan har långa ärmar, knäppning framtill och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt för dig som gillar stilrena och tidlösa plagg.
Svart FC Barcelona hoodie XS - Svart hoodie från FC Barcelona i storlek XS. Tröjan har dragkedja framtill, huva med snörning och klubbens logga tryckt på bröstet. Perfekt för dig som älskar fotboll och vill ha en chill look. Passar lika bra till jeans som till mjukisbyxor.
Star Wars Hoodie - Vit hoodie med röd SITH-text på bröstet och längs båda ärmarna. Stor Star Wars-tryck på ryggen med Darth Vader och kejsaren omgivna av röda vakter. Klassisk huva med snörning och magficka. Perfekt för dig som gillar streetwear och sci-fi.
Svart stickad tröja från J.Lindeberg - Svart stickad tröja från J.Lindeberg i storlek S. Tröjan har v-ringad hals och långärmade ärmar, med en liten broderad logga på bröstet. Perfekt för dig som gillar stilrena och klassiska plagg med snygg passform.
Glittrigt silverbälte - Säljer ett brett bälte i silver med glittrig yta och stora nitar längs hela bandet. Spännet är dekorerat med stenar och ger en riktigt iögonfallande look. Perfekt för dig som vill sticka ut och addera extra bling till outfiten.
Marinblå hoodie från Ralph Lauren - Snygg marinblå hoodie från Polo Ralph Lauren i storlek XL. Klassisk design med huva, känguruficka och den ikoniska broderade loggan på bröstet. Mjuk bomullskvalitet som är skön att ha på sig och passar perfekt till jeans eller joggers. Har en fläck på bröstet.
Blå jeans från Nudie - Snygga blå jeans från Nudie Jeans Co i klassisk femficksmodell. Jeansen har en lätt tvättad look med kontrastsömmar och läderpatch bak. Modellen är rak och passar perfekt till en avslappnad stil. Tillverkade i slitstarkt jeanstyg av bomull.
Liknande annonser
Visa alla