Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Rutig overshirt jacka - Säljer en supercool rutig overshirt i beige och svart. Den är oversized och perfekt för lager på lager-stilen. Jackan har långa ärmar och knappar framtill. Perfekt för höst och vår!
Overshirt Jacka - Säljer min Overshirt jacka som knappt är använd. Nog en av dem skönaste jackorna jag haft och materialet och tjockleken är skitnajs. Passar till lite kallare väder och den är helt felfri. storlek M/L då den men passar mig som är ca 190 cm
OverShirt - Säljer nu min beige overshirt, inte alls mycket använd, max 3-4 gånger. Säljer pågrund av ett den är för stor. Köpt i Falun på brothers.
Overshirt - Säljer denna vårjacka från Filippa K! Perfekt inför våren.
Overshirt/jacka från visual clothing project  - Beige overshirt/jacka från visual clothing project. Perfekt till höst och sena kvällar.
Overshirt - Vårjacka/overshirt i tyg från Legends.  Storlek M Passar både herr och dam
Overshirt / Jacka
Overshirt / Jacka - 89 Overshirt / Jacka - 90

Overshirt / Jacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Färg: Beige

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

sjukt fin overshirt från Yoke. Knappt använd

y2k
Melvin Thore
Melvin Thore
(29)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Moncler jacka  - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med glansig finish och klassisk logga på ärmen. Jackan har huva, dragkedja framtill och två fickor med dragkedja. Dragkedjan framtill och ena dragkedjan till fickan är lite sönder, men de går fortfarande att dra upp utan problem såklart! Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg. Köpt på plick så har tyvärr inte något kvitto osv. Size 1 (XS/S)
 quiltad jacka från Zara  - Quiltad jacka från Zara utan defekter, super varm och gosig så funkar perfekt som jacka varje årstid!❤️❤️❤️
Moncler Cardigan  - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med knappstängning. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Perfekt för dig som vill ha en snygg och stilren jacka med exklusiv känsla.
Vit teddyjacka från H&M XS - Mysig vit teddyjacka från H&M i storlek XS. Jackan har hög krage, två sidofickor och hel dragkedja framtill. Perfekt för kalla dagar. Jättebra skick och använd endast fåtal gånger!💗
Svart Moncler - Snygg svart jacka från Moncler med quiltad, glansig front och två fickor med knapp. Ärmarna är stickade och har ribbade muddar. Jackan har dragkedja framtill och klassisk Moncler-logga på ena ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Vit teddyjacka med svarta detaljer - Superfin teddy jacka från hm, köpt här på plick! Ej använd av mig utan säljer då den var för liten! Skriv för frågor/ egna bilder!🥰🤍
J.lindeberg Fodrad Field Jacket - Mycket fint skick, inga defekter. Storlek M  passar dig som är mellan 178-185cm ungefär. Nypris ca 4000kr. Modellen är 185 cm, 79 kg. Riktigt snygg och fodrad så passar som vinter/vårjacka! Skriv för mer information!🤝