Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jacka  - Snygg cream färgad jacka/kofta Som aldrig är använd. Helt ny.  Storlek 32, men mer som en 34.
Jacka - Jättemjuk jacka från H&M. Info om material finns på sista bilden, luvan är av fuskpäls. Inga defekter. Perfekt nu till kylan!
Jacka - Skön jacka från H&M. Info om material finns på sista bilden, luvan är av fuskpäls. Inga defekter. Perfekt nu till kylan!
Jacka - En fin grå jacka från hm som jag sytt om
Jacka - Fin höst jacka i begagnat skick.
Jacka - Säljer denna teddyjacka från hm som ja köpte för ett tag sedan. Använd en gång. Stek M men skulle säga att den är mindre till storleken då den passar mig som har strl XS och S.
Tindra Stolt

jacka

Storlek: 32
Kategori: Jackor
Märke: H&M

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

INTRESSEKOLL! på denna balla jacka jag köpte för ca 2-3 år sedan och är använd några gånger så den är i ett superfint skick! as ball med nitar och olika tryck. finns ingen stans och väldigt ovanlig jacka men super cool. 😍 storlek 32 men väldigt stor i storleken! budgivning om många är intresserade!

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grön jeansjacka med detaljer - Snygg ljusgrön overshirt med stora svarta knappar och två bröstfickor. Jackan har unika virkade detaljer och tofsar i beige längs ärmslut och nederkant. Perfekt för dig som vill sticka ut med en bohemisk touch. Materialet känns som bomull och passformen är loose.
Twist Jacka - Säljer min så coola och unika jacka från Twist! (Jackan är slutsåld på hemsida) Priset är dikuter bart
Moncler cardigan - Jag säljer en snygg moncler cardigan som har söm som gått upp lite som man ser på bilden. Annars är det inga andra defekter. Den kostar 9500.
Svart pufferjacka från Colmar - ättefint skick – inga skador, inga fläckar. Varm, gosig och perfekt nu till vintern 🤍 Köpt för ca 5000 kr Endast använd ett fåtal gånger förra vintern🥰  📦 Skickas snabbt och välpackat 💌 💬 Hör gärna av dig om du vill ha fler bilder eller mått!
Teddy väst - Super snygg och trendig teddyväst. Säljer för att jag har två st. Så denna är till och med kvar i förpackningen. Slutsåld på hemsidan. Alltså helt ny! Postar snabbt! Skriv för frågor ❤️
Patagonia fleecejacka - Intressekoll på min fina Patagonia fleecejacka i fint skick.
Vit Nike Brasil regnjacka med huva - Snygg vit regnjacka från Nike med Brasil-logga och sponsormärken. Jackan har huva med snörning, dragkedja framtill och tryck i grönt och lila. Perfekt för dig som gillar fotboll och vill ha en sportig stil.