Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Brun skinnjacka - Snygg brun/grön skinnjacka med en croppad design och långa ärmar. Jackan har knappar framtill och två bröstfickor med lock. Perfekt för en stilren look.
Brun skinnjacka med dragkedja - Snygg brun skinnjacka med klassisk krage och markerade sömmar. Jackan har dragkedja framtill och knappdetalj vid ärmslut. Modellen är figursydd och har en cool vintagekänsla. Perfekt för dig som vill ha en edgy look.
Grön skinnjacka med dragkedjor - Snygg grön skinnjacka med coola detaljer som silvriga dragkedjor och vadderade partier på axlarna. Jackan har en modern bikerstil och hög krage. Perfekt för dig som vill sticka ut med en edgy look.
grön skinnjacka  - Säljer min älskade gröna skinnjacka från ZARA som inte säljs längre 💘
Svart skinnjacka med dragkedjor - Snygg svart skinnjacka från Zara med coola dragkedjor och knappar. Perfekt för en edgy look. Jackan har en klassisk bikerstil och är ett måste i garderoben.
Vintage brun skinnjacka  - Sååå snygg! Storlek S 💗 Köpt för 2000 kr. Inga defekter!
Svart skinnjacka med dragkedjor - Säljer en svart skinnjacka i klassisk bikerstil med silvriga dragkedjor och knappar. Jackan har breda slag, fickor med lock och en cool, tidlös look. Perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en edgy vibe. liten i storleken, jag har vanligtvis S
Brun/grön skinnjacka med dragkedja
Brun/grön skinnjacka med dragkedja - 0

Brun/grön skinnjacka med dragkedja

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Zara
Skick: Mycket bra skick

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg brun skinnjacka med en cool asymmetrisk dragkedja och bälte i midjan. Jackan har långa ärmar och en croppad passform som ger en edgy look. Perfekt för att lyfta vilken outfit som helst!

Emmy GD
Emmy GD
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart cardigan från Moncler - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och två stora fickor. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Moncler-logga på vänster ärm. Snygg och stilren design som passar perfekt till streetwear.
Vit teddyjacka med svarta detaljer - Superfin teddy jacka från hm, köpt här på plick! Ej använd av mig utan säljer då den var för liten! Skriv för frågor/ egna bilder!🥰🤍
Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren - Jätte snygg matt svart Ralph Lauren jacka perfekt för vintern och kommande snön och kylan! Etiketten finns kvar men är ej på som på bilderna! Påsen finns också kvar och både etiketten och Ralph Lauren påsen följer med! Har använts fåtal gånger. Säljs då jag fick en ny jacka i present! Storleken är S passar någon som är 170-183.
GRÖN MOCKA JACKA ZARA - Olivgrön mockajacka ifrån Zara, får ej användning och nästan ny. Skriv för egna bilder!
Svart pufferjacka från Moncler - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och stickade ärmar. Jackan har rund hals, två framfickor i stickat material och Moncler-logga på vänster ärm. Dragkedja framtill och ribbad nederkant ger en snygg och modern look.
Byrberry jacka o väst - Svart pufferjacka från Burberry med avtagbara ärmar så den kan användas som väst. Jackan har huva med rutigt foder i grått, vitt och rött, samt dragkedja och knappar framtill. Snyggt Burberry-tryck på bröstet och två praktiska fickor med dragkedja.
Svart ufferjacka XS - Svart pufferjacka från orlek XS. Jackan har huva, synliga knappar framtill och det klassiska röda Canada Goose-märket på ärmen. Fylld med dun och har en clean, stilren look som funkar när det är kallt ute.