Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grön jeansjacka från Zara  - Grön jeansjacka från Zara i storlek XS. I jättefint skick
Grön jeansjacka från Zara - Säljer nu min jeans jacka från Zara eftersom den tyvärr inte kommer till användning. Den är knappt använd. Jag kan gå me på prisförslag 💕
 grön jeansjacka från Zara - Grön jeansjacka från Zara i storlek xs
Grön jeansjacka zara - kommer ej till användning längre🩷pris kan diskuteras
Grön jeansjacka från Zara - Säljer en snygg grön jeansjacka från Zara med oversized passform. Jackan har stora framfickor, knappar framtill och klassisk krage. Perfekt att slänga över en t-shirt eller hoodie för en chill look. Materialet är robust denim och färgen är en dov grön nyans.
Grön jeansjacka från Zara - Säljer en fin jeans jacka i färgen grön från Zara, använd ett fåtal gånger💗
Grön jeansjacka från Zara - Snygg grön overshirt från Zara i bomull. Jackan har klassisk krage, stora fickor framtill och knäppning med knappar. Perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
Grön jeansjacka från Zara - Stilren grön jeansjacka från Zara med klassisk krage, stora framfickor och knäppning med metallknappar. Jackan har en rak, något loose passform och är tillverkad i kraftigt jeanstyg. Perfekt för lager-på-lager och enkel att styla till olika outfits.
Telmaekberg

Grön Jeansjacka Zara

Storlek: XS
Kategori: Jackor
Märke: Zara

360 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Hej!! Tänkte sälja denna jacka från zara i nyskick. Storlek Xs men den är oversized i modell så passar även S.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grön jeansjacka med detaljer - Snygg ljusgrön overshirt med stora svarta knappar och två bröstfickor. Jackan har unika virkade detaljer och tofsar i beige längs ärmslut och nederkant. Perfekt för dig som vill sticka ut med en bohemisk touch. Materialet känns som bomull och passformen är loose.
Twist Jacka - Säljer min så coola och unika jacka från Twist! (Jackan är slutsåld på hemsida) Priset är dikuter bart
Moncler cardigan - Jag säljer en snygg moncler cardigan som har söm som gått upp lite som man ser på bilden. Annars är det inga andra defekter. Den kostar 9500.
Svart pufferjacka från Colmar - ättefint skick – inga skador, inga fläckar. Varm, gosig och perfekt nu till vintern 🤍 Köpt för ca 5000 kr Endast använd ett fåtal gånger förra vintern🥰  📦 Skickas snabbt och välpackat 💌 💬 Hör gärna av dig om du vill ha fler bilder eller mått!
Mörkblå Define jacka från Lululemon - Säljer pga av jag fick en set, som inte passar mig. Kan tänka mig byta med nån som har storlek 8. Säljer matchande leggings oxå💙
Teddy väst - Super snygg och trendig teddyväst. Säljer för att jag har två st. Så denna är till och med kvar i förpackningen. Slutsåld på hemsidan. Alltså helt ny! Postar snabbt! Skriv för frågor ❤️
Patagonia fleecejacka - Intressekoll på min fina Patagonia fleecejacka i fint skick.