Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Nike Air Force 1  - Klassiska Nike Air Force 1 sneakers i helvitt skinn med perforerad tå, rund tå och platt sula. Snygg och tidlös modell med snörning och diskret Nike-logga på sidan. Perfekta för dig som gillar streetstyle och vill ha en ikonisk sneaker i garderoben. Använda en del, bara att skriva så skickar jag fler bilder! Dom är creasade och inte helt vita som man ser på bilderna annars inga defekter!
Nike Air Force 1 -   Nike Air Force 1 Low GS White Aqua – Storlek 38,5 EU  Säljes ett par Nike Air Force 1 Low GS i färgen White Aqua. Skorna har en stilren vit överdel i läder med den ikoniska Swoosh-loggan i blått (Aqua). 	•	Storlek: 38,5 EU 	•	Modell: Nike Air Force 1 Low GS White Aqua 	•	Skick: Skorna har tecken på användning, men är fortfarande i bra skick för att användas. De kan behöva en lätt rengöring för att återfå sin fulla potential.  Perfekta för dig som letar efter et
Nike Air Force 1  - 40,5
Nike Air force 1 - Säljer skorna för dom inte passar längre använda 1 gång  STROLEK: 37,5
Nike Air Force 1 - Air force i använt skick. Finns vissa märken men vet inte om den går att få bort. Vissa defekter på sömmarna finns. Allt syns på bilderna. Nypris 1399kr. Pris kan diskuteras!
Nike Air Force 1  - Säljer ett par klassiska Nike Air Force 1 sneakers i helvitt skinn med perforerad tå och platt sula. Modellen har snörning och den ikoniska swoosh-loggan på sidan. Perfekt för dig som gillar stilrena och tidlösa sneakers med låg profil.
Nike Air Force 1 - Säljer ett par klassiska vita Nike Air Force sneakers. Skorna har en stilren design med snörning och perforerade detaljer på ovansidan för ventilation. Perfekta för en casual look.
Nike Air Force 1 - Klassiska vita Nike Air Force 1 sneakers med blå detaljer och perforerad tå. Skorna har snörning, rund tå och platt sula. Perfekta för en stilren och sportig look. Swoosh-logga i blått på sidorna och AIR-tryck på sulan. Använda en hel del men har mer att ge!
Nike air force 1
Nike air force 1 - 89

Nike air force 1

Storlek: 37
Kategori: Skor
Färg: Vita

700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ett par nike air force 1 i storlek 37! Endast använda 1 gång

Ida Harloff
Ida Harloff
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Gråa Louboutin sneakers med röd sula - Snygga grå sneakers från Louboutin med ikonisk röd sula och diskret snörning. Skorna är i mocka och har en stilren, rund tå. Perfekta för dig som vill sticka ut med en lyxig touch och klassisk design. Pris kan diskuteras vid snabb affär
Maison Margiela Gats - En av dem få autentiska Maison Margiela Gats | Sprillans nya skick 10/10 | Storlek 44 | KVITTO finns, box och dust-bag tillkommer vid köp | Hör av er för mer information/bilder!
Isabel marant - Isabel marant wedge boots. Använda en gång inomhus. Storlek 38. Box medföljer. Det är i perfekt skick och perfekta nu på vintern!
 Isabel Marant skor i färg ecru - Hejjj, säljer dessa isabell Marant skor i färgen ecru som är köpta på isabell Marants hemsida för ca 5700, kvitto kan skickas vid förfrågan. Skorna är i storlek 37 och är i stort sätt nytt skick. Skriv vid minsta fundering eller liknande. Priset är inte fast så pruta på❤️❤️
Marinblåa mocka skor med nitar och röd under sula - Säljer ett par tvär feta skor som är helt nya utan några defekter✅. Skorna är gjorda i mocka med en röd undersula. Kvitto igår🧾, dustbag, skolåda och ett Christi@n kort! Hör av er vid frågor.
Maison Margiela blå sneakers mocka/läder - Säljer ett par Maison Margiela sneakers i marinblå mocka och läder med beige snörning och innersida. Sulan är i gummi med klassiskt mönster och Maison Margiela-logga undertill. Snygg retrostil och riktigt clean look.
Mörkblå sneakers från Christian Louboutin - Säljer ett par mörkblå sneakers från Christian Louboutin med klassisk röd sula och svarta nitar på tån. Skorna har snörning, vit platt sula och är tillverkade i mocka för en lyxig känsla. Perfekta för dig som vill sticka ut med exklusiva detaljer.