Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Addidas predator - Skick 9/10 I princip helt nya clearing spray ingår för att hålla skorna fräscha
addidas skor - Ny aldrig  använd
Adidas tofflor - Säljer mina Adidas tofflor. De är lite slitna som man kan se och på baksidan av skorna finns det en inbuckla typ, se bild 3. Men det påverkar inte bekvämligheten alls. Det står ingen storlek på, men skulle gissa på 38 1/2. Köparen står för frakten!
Addidas campus - Säljer ett par snygga svarta sneakers med vita snören och detaljer. De har en klassisk design med en bekväm passform, perfekt för vardagsbruk. Skorna har en vit sula som ger en fin kontrast mot det svarta tyget.
Svarta tofflor från Adidas - Helt nya har inte använd dom än! passar storlek 38 och 37 oxå!!
Addidas campus svarta  - Populära addidas campus i strk 44 1/2. Jätte bra skick använd några gånger. Pris går att diskuteras vid snabb affär!
Addidas fotbolls skor  - Adidas predator Edge  Använt i mindre än en säsong, har kvitto, väldigt bra skick, smala på bredden  Ny pris 799kr Mitt pris 499kr Mi
Addidas tofflor
Addidas tofflor  - 89 Addidas tofflor  - 90 Addidas tofflor  - 91

Addidas tofflor

Storlek: 39
Kategori: Skor
Märke: Adidas
Färg: Svarta

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

De är för små för mig och därför säljer jag dem. De är perfekt för sommaren, det finns en liten rosa fläck som man ser på bild tre.

Becaye
Becaye
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Fransskor Isabel marant  - Skogsgröna Mockaskor med casadei och marant inslag
Maison margiela gats svart - Ett par riktigt feta gats i storlek 43, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Philippe model trpx skor  - Originalstorlek: 41, sitter mer som 42, fråga om innermått vid osäkerhet | ingår: endast skorna |
Svarta Inuikii boots - Säljer ett par svarta boots med snörning och mjukt pälsfoder på insidan. Skorna har en platt sula och är tillverkade i en kombination av mocka och skinn, vilket ger dem en snygg och modern look. Perfekta för kyliga dagar och passar till många olika stilar.
Valentino Rockstud sneakers vit/rosa - Säljer ett par Valentino Rockstud sneakers i vitt skinn med ljusrosa band och ikoniska nitar. Skorna har snörning, platt sula och coola detaljer runt hälen. Perfekta för dig som vill ha en lyxig och edgy touch till din outfit.
Isabel Marants Khaki  - Unika höga sneakers i brun mocka och skinn med coola paneler och flera breda kardborreband. Snygg plattformssula och rund tå, samt detaljer i ljusbrunt skinn på tån och plösen. Perfekt för dig som gillar statement-skor med streetkänsla.
Valentino open sneakers  - Säljer nu dessa fina valentino skor | Fint skick | Storlek 37 | Givetvis äkta