Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
 Axel Arigato Clean 90 - Säljer ett par stilrena vita sneakers från Axel Arigato med klassisk design. Skorna har vit ovandel i skinn, vita snören och en kontrasterande brun sula. Perfekta för dig som gillar minimalistisk och clean stil. Medföljer original dustbag.
Axel Arigato clean 90  - Skor från Axel Arigato från 2024. Skorna är något slitna men annars i gott skick. En liten defekt på det mörkblåa märket under fågeln (Se bild 4). Nypris 2500
Axel Arigato clean 90 - Säljer ett par stilrena vita sneakers från Axel Arigato i nytt skick. De är gjorda av skinn Kommer med originalpåse. Aldrig använda helt nya storlek 43.
 Axel Arigato, clean 90 - Snygga grå sneakers från Axel Arigato med låg profil och platt vit sula. Skorna har rund tå, snörning och är tillverkade i mocka med detaljer i skinn på hälen. Perfekt för dig som gillar stilrena sneakers.  Skorna tillkommer med box och dustbag, samt påsen om man vill göra meetup. Skorna har tecken på användning, mockan har fått sämre kvalité, dessutom har den ena skon fått en skvätt färg vilket sänker värdet . Nypris: 2700kr. Pris kan diskuteras!
Axel Arigato Clean 90 Vit - Vita arigato skor storlek 40 Helt oanvända, glömt o lämna tillbaks inget kvitto
Viggo Haugsnes

Axel arigato clean 90

Storlek: 41
Kategori: Skor
Märke: Axel Arigato
Färg: Vita

299 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer ett par vita Axel arigato clean 90 i storlek 41. Säljes pga för små! Säljes i befintligt skick! Box och dustbag medföljes! Nypris 2700kr Mitt pris 399kr

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Christian Louboutin  - Säljer dessa sjukta feta loubs i okej skick, box och dustbag ingår. Skorna är äkta och de kan garanteras.
Snygga Snekers - Säljer ett par mörkbruna sneakers från Duffy i storlek 39. Skorna har vit fluffig fuskpäls på insidan och runt kardborrebanden, samt en vit platt sula. Utsidan är i mocka. Perfekta nu till vintern med ett par snygga och varma sneakers💕Helt nya, pga att de var för stora för mig. Skickas i den kartongen jag fick de i.
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta gats i storlek 43, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Lavin skor - Hej för att gå med är det bara att följa och likea inlägget! Skorna är i storlek 42 och i princip nyskick (9/10 skick)! Nypris ca 4500kr! Vinnare utses 15 November
Olivgröna Louboutin sneakers med nitar - Säljer ett par ovanliga olivgröna sneakers från Louboutin i mocka med silverfärgade nitar på tå och häl. Skorna har snörning och en vit platt sula som ger en snygg kontrast. Storlek 41 men skulle säga att de passar 42-42,5 bättre. Har tyvärr inte orginal lådan kvar men en låda från ett annat par fås med!😊
Valentino sneakers - Snygga Valentino sneakers i vitt skinn med ljusrosa band och ikoniska nitar. Klassisk rund tå, platt sula och snörning framtill. Perfekta för dig som vill ha en lyxig och trendig look med en touch av rosa detaljer.
Inuikii skor - Superfina skor från Inuikii🧚🏼🧚🏼 Köptes förra vintern men kommer typ aldrig till användning så därför jag säljer💕