Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Chelseaboots läder  - Aldrig använda, endast provade Chelseaboots i läder. Storlek 39 Har kostat 1500kr, jag tar 700.
Svarta chunky chelsea boots - Säljer ett par svarta chelsea boots med chunky platt sula och grovt mönstrad yttersula. Skorna är tillverkade i skinn och har elastiska paneler på sidorna samt dragflikar fram och bak. Perfekta för dig som gillar en edgy stil och vill ha boots som sticker ut.
Svarta chunky chelsea boots i skinn - Säljer ett par svarta chelsea boots med chunky sula och låg klack. Skorna har elastiska paneler på sidorna och är tillverkade i skinn. De har en fyrkantig tå och grov yttersula som ger en cool och modern vibe.
Chunky chelsea boots från Bianco - Säljer ett par chunky chelsea boots från Bianco i svart och beige skinn. Bootsens höga skaft har elastiska paneler på sidorna och grov platt sula med markerad kant. Snygg kontrast mellan färgerna och cool urban vibe. Perfekt för dig som gillar statement skor.
Svarta chunky chelsea boots - Säljer ett par svarta chunky chelsea boots med grov platt sula och dragkedja baktill. Bootsens ovandel är i blankt skinn och har elastiska paneler på sidorna för enkel påtagning. Perfekt för dig som gillar en edgy och stilren look.
Chunky svarta chelsea boots i skinn - Säljer ett par svarta chelsea boots med chunky sula och rund tå. Skorna är i skinn och har resår på sidorna för enkel påtagning. Perfekta för dig som gillar en edgy och stilren look till höst och vinter.
Bershka Chunky Chelsea Boots - Ett par kraftiga chelsea boots från Bershka.   Storleken är 41 men är ganska rymliga så passar även 42.
Chunky chelseaboots i läder
Chunky chelseaboots i läder - 89 Chunky chelseaboots i läder - 90 Chunky chelseaboots i läder - 91

Chunky chelseaboots i läder

Storlek: 39
Kategori: Skor
Färg: Svarta

1500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Chelseaboots i läder med resårpannå i sidorna och chunky sula i gummi. Komposition Yttersula: Termoplastiskt Gummi 100 % Överdel: Läder 100 % Nypris 2250 kr Säljes för 1500kr Kan mötes upp vid Östermalm/karlavägen Eller hämtas vid Gärdet

Mabas closet
Mabas closet
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Inuikki skor - Säljer ett par grå boots med mjuk päls på insidan och utsidan, svarta snören med gulddetaljer och svarta gummisulor. Skorna har dekorativa nitar runt hela kanten och är perfekta för kalla dagar. Snygg och unik design som sticker ut.
Valentino Flycrew - Valentino Flycrew helt nya | Otroligt sällsynt färg | Storlek 41, fråga om innermått vid osäkerhet | Garanterad äkthet | Hör av dig vid frågor eller funderingar!
Loubitin skor - Säljer ett par svarta sneakers från Christian Louboutin med klassisk röd sula och snygg snörning. Skorna har rund tå och är tillverkade i mocka med mjukt beige foder. Perfekta för dig som vill ha en lyxig och stilren look.
Isabel marant skor - Högst bud får de! Hej! Jag har de här superfina svarta Isabel Marant helt nya! De är riktigt bekväma med en dold kilklack som ger lite extra höjd, och de passar till allt. Jag säljer dem för att jag inte är så van vid de, men de är i toppen skick! Perfekt för er tjejer! 💖
Valention flycrew  - Valention flycrew marinblå i storlek 42, jag kommer lotta ut dessa den 25 dec. jag gör detta för bostad mitt konto. Allt du behöver göra är att gilla inlägget och följa så är du automatiskt med tävlingen.
Saint Laurent sneaker - Säljer ett par Snait Lauren. Skick 10/10. Storlek 43. Pris kan diskutera🙌
Golden goose sneakers  - Tja, säljer ett par snygga golden goose i storlek 38. Lite smuts som går att rengöra enkelt, annars felfria. Säljer dom för relativt bra pris, går att diskutera vid snabb affär|~ Box o goodie bag tillkommer- DMa⚡️
Valentino Opens - Snygga vita sneakers från Valentino Garavani med bred grön rem över ovansidan och ikoniska nitar på hälen. Skorna har snörning och platt sula, tillverkade i skinn för en lyxig känsla. Perfekt för dig som gillar stilrena och exklusiva sneakers. Box ingår