Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Silvriga sneakers i skinn med zebramönster - Snygga silvriga skinnsneakers från TEXTO med ett coolt zebramönster. Skorna har snörning och en bekväm sula som ger bra stöd. Perfekta för att ge din outfit en glittrig touch.
Vita sneakers med stjärndetalj - Snygga vita sneakers med en svart stjärna på sidan och glittriga detaljer vid hälen. Skorna har snörning med text och en klassisk design som passar perfekt för en avslappnad stil. Storlek 38-39
Vans sneakers med zebramönster - Ett par Vans sneakers med svart och vitt zebramönster i storlek 37! Skorna har klassisk låg modell, svarta snören och vit sula. Dem har använda fåtal gånger och är i bra skick!
Silvriga klackar med zebramönster - Glammiga silvriga klackar med transparent zebramönstrad rem och fyrkantig tå. Snygg, hög klack och öppen tå ger en trendig vibe. Perfekta för dig som vill sticka ut med metallic och coolt mönster. Materialet är syntet och skon har en plattformslook.
Bruna fodrade sneakers med stjärndetaljer - Snygga varmfodrade bruna sneakers med snörning och coola stjärndetaljer på sidan. Skorna har en bekväm passform och en robust sula som ger bra stöd.
Blå och vita sneakers med stjärndetalj - Säljer ett par riktigt snygga sneakers i blått och vitt med en ikonisk stjärndetalj på sidan. Skorna har vit sula, vita skosnören och perforerad tå för extra ventilation. Perfekta för dig som vill sticka ut med din stil.
Röda sneakers - Snygga röda sneakers från Agnes Cecilia med platt vit sula och guldfärgade detaljer vid snörningen. Skorna är tillverkade i skinn och har en rund tå. Perfekt för dig som vill sticka ut med färg på fötterna och gillar stilrena detaljer.
Grå och vita sneakers med stjärndetalj - Snygga sneakers i grått och vitt med stjärndetalj på sidan. Skorna har snörning och en bekväm passform, perfekta för en avslappnad stil⭐️
Matilda Ekman

Kaporal sneakers med zebramönster och röd stjärndetalj

Storlek: 38
Kategori: Skor
Färg: Silvriga
Skick: Mycket bra skick

190 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer ett par unika Kaporal sneakers med zebramönster på sidorna, silverfärgade detaljer och en röd stjärna på utsidan. Skorna har grå snörning och vit sula.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Christian Louboutin  - Säljer dessa sjukta feta loubs i okej skick, box och dustbag ingår. Skorna är äkta och de kan garanteras.
Snygga Snekers - Säljer ett par mörkbruna sneakers från Duffy i storlek 39. Skorna har vit fluffig fuskpäls på insidan och runt kardborrebanden, samt en vit platt sula. Utsidan är i mocka. Perfekta nu till vintern med ett par snygga och varma sneakers💕Helt nya, pga att de var för stora för mig. Skickas i den kartongen jag fick de i.
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta gats i storlek 43, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Lavin skor - Hej för att gå med är det bara att följa och likea inlägget! Skorna är i storlek 42 och i princip nyskick (9/10 skick)! Nypris ca 4500kr! Vinnare utses 15 November
Olivgröna Louboutin sneakers med nitar - Säljer ett par ovanliga olivgröna sneakers från Louboutin i mocka med silverfärgade nitar på tå och häl. Skorna har snörning och en vit platt sula som ger en snygg kontrast. Storlek 41 men skulle säga att de passar 42-42,5 bättre. Har tyvärr inte orginal lådan kvar men en låda från ett annat par fås med!😊
Valentino sneakers - Snygga Valentino sneakers i vitt skinn med ljusrosa band och ikoniska nitar. Klassisk rund tå, platt sula och snörning framtill. Perfekta för dig som vill ha en lyxig och trendig look med en touch av rosa detaljer.
Inuikii skor - Superfina skor från Inuikii🧚🏼🧚🏼 Köptes förra vintern men kommer typ aldrig till användning så därför jag säljer💕