Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Gula Converse  - Gula Converse All stars, strl 36,5. Använda men ändå i fint skick! Skulle få en uppfräschning bara av att få ett par nya skosnören☺️
Converse AllStar Gula Med Nitar - Dessa gula converse med nitar säljer jag nu för ett väldigt lågt pris. Skorna är missfärgade på många ställen men alla nitar sitter där dem ska och inget är sönder. Väldigt vintage och svincoolt, funkar till allt.
Gula Converse Run Star Hike sneakers - Säljer ett par Converse Run Star Hike sneakers i en fräsch gul färg med vit tå och kraftig, räfflad sula i vitt, svart och brunt. Skorna har snörning, canvasmaterial och den klassiska stjärnan baktill. Perfekta för dig som vill sticka ut med din stil. Dem här skorna är helt nya
Ett par gula converse - Aldrig använt, dom varit för små
Converse - Använt två gånger bara så väldigt bra skick. Köparen står för frakt 📦
Converse gula strl 34 - Gula Converse i storlek 34 i begagnat skick. Välanvända. Finns fler bilder 😊
Converse  - Super fina Converse, men dom är alldeles förstor för mig.
Gula converse
Gula converse - 89 Gula converse - 90 Gula converse - 91

Gula converse

Storlek: 39.5
Kategori: Skor

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Gula converse i storleken 39.5. Säljer pga att dom är för små för mig. Köpte dom för länge sen men dom har tyvärr inte kommit till så mycket användning, därmed är dom i väldigt bra skick. Hör av dig vid intresse❕

Emma
Emma
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Valentino Rockstud sneakers vit/rosa - Säljer ett par Valentino Garavani Rockstud sneakers i vitt skinn med ljusrosa detaljer och guldiga nitar. Klassisk rund tå, snörning och platt sula. Ikoniska pyramidnitar längs sidorna och bak på hälen. Kommer med originalkartong och dustbag. Passar dig som vill ha en lyxig stil inför det nya året.
Svarta Moon Boots med snörning - Säljer ett par svarta Moon Boots med vit logga och snörning framtill. Skorna har en rund tå och platt sula, perfekt för kalla vinterdagar. Materialet är syntet och de har en klassisk moon boot-design med högt skaft.
Svarta Inuikii boots - Säljer ett par svarta boots med snörning och mjukt pälsfoder på insidan. Skorna har en platt sula och är tillverkade i en kombination av mocka och skinn, vilket ger dem en snygg och modern look. Perfekta för kyliga dagar och passar till många olika stilar.
Giuseppe Zanotti - Säljer ett par otroligt snygga skor från det exklusiva märket Giuseppe Zanotti! Skorna är i mycket bra skick, skulle säga ungefär 7/10. Nypris ligger på över 6000kronor men vi säljer våra för endast 1599 och kan gå ner i pris ännu mer vid snabb affär! Skorna är i storlek 44 och är true to size. OBS: Det har används whitening cream. Skriv gärna ifall det är några funderingar, allt bästa SkoKapet
Valentino Garavani Open ev byte - Säljer ett par Valentino Garavani Open sneakers i vitt skinn med bred svart rand över mitten. Klassisk rund tå, platt sula och vita snören. 👌 kan även bytas mot förslag!
Maison Margiela gats sneakers vit/beige - Maison Margiela gats sneakers i vit och beige med klassisk gummisula. Ovandel i skinn och mocka, med snörning och rund tå. Kommer med originalkartong och dustbags. Snygg retrostil och neutrala färger som passar till allt. (Pris kan diskuteras vid snabb affär)
Valentino flycrew skor - Valentino flycrew skor | originalstorlek: 42,5 passar mer 43, fråga om innermått vid osäkerhet | ingår: dustbag
Mörkblå sneakers från Christian Louboutin - Säljer ett par mörkblå sneakers från Christian Louboutin i storlek 43. Skorna har en snygg röd sula med Louboutin-logga, ovandel i mocka och innersula i beige skinn. Klassisk rund tå och snörning framtill. Kommer med originalkartong och dustbag. Äkta kvitto finns ändå defekten: heeldrag