Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Classic Sneaker Inuikii - Säljer mina svarta inuikii. Använda men i gott skick. Org pris runt 3000kr
Inuikii Sneaker Classic - Inuikii Sneaker Classic - storlek 37  Säljer ett par äkta Inuikii vinterboots i modellen Sneaker Classic, nypris ca 2900kr. Skorna är använda en vinter och är inte nya, men fortfarande i bra skick. Lite färg har släppt vissa ställen, vilket syns om man tittar noga men det påverkar inte funktionen.   Skorna är rengjorda och redo för en ny ägare. 💖  Perfekta vinterkängor. Både varma och snygga. Passar lika bra till olika stilar. Säljs utan originalkartong. Kan skickas mot fraktkostnad.
Inuikii Sneaker Classic Wedge Black - Använda 2-3 gånger, men gillar ej stilen. Har kvar lådan också ☺️
Inuikii Sneaker Classic Low - Svarta Inuikiis i storlek 37, inga defekter och använda väldigt fåtal gånger, då de inte passade på mig. Väldigt fint skick och snygga vinter/höstskor. Nypriset var 2899kr köpta fr Nelly.com.
Inuikii skor ”Classic sneaker” - Inuikii skor i gul färg. I använt skick, se bilder. Inte testat att rengöra dem💗 Först till kvarn, använd köp nu!
Inuikii classic  - Inuikii skor i nyskick endast använda 1-2 gr då dom inte är min smak. Nypris 3000kr
Svarta Inuikii Classic boots - Svarta boots från Inuikii med klassisk design och grov snörning runt hela skon. Ovandel i mocka och skinn, fodrad insida för extra värme. Platt sula och rund tå ger en chill look, perfekt för kalla dagar. Snyggt och stilrent val för vintern.
INUIKII classic - Intressekoll på mina inuikii skor jag köpte förra vintern, de är endast använda ca 3 gånger då de är i fel storlek så de är som nya☺️kartong kommer med💕köpta för 3000, skriv privat för fler bilder☺️☺️
Inuikii	Sneaker Classic Black
Inuikii	Sneaker Classic Black  - 89

Inuikii Sneaker Classic Black

Storlek: 37
Kategori: Skor
Märke: Inuikii

2000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Tänkte kolla här om det är någon som är intresserad av ett par helt oanvändba inuikii skor i storlek 37, säljer pga av för små för mig! Har lapp, kartong, dustbag och pappret i skorna kvar! Ny pris 2 599kr säljer mina för 2 000kr✨ kan skicka fler bilder om det önskas🥰 vid snabb affär kan priset diskuteras✨

Wilma Andersson
Wilma Andersson
(7)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Valentino Rockstud vita sneakers - Säljer ett par vita Valentino Rockstud sneakers med svart band och nitar över vristen. Skorna har snörning, rund tå och platt sula. Tillverkade i skinn och har den ikoniska rockstud-detaljen på sidan och bak. Använda men inte trasiga någon stans.
Vita sneakers från Zadig & Voltaire - vita sneakers från Zadig & Voltaire med guldfärgade detaljer och glittrig silver  på hälen.
Maison Margiela gats - Säljer ett par Maison Margiela sneakers i marinblå mocka och läder med beige snörning och innersida. Sulan är i gummi med klassiskt mönster och Maison Margiela-logga undertill. Snygg retrostil och riktigt clean look.Storlek 43 men passar som 42or🤗
Isabel Marant svarta sneakers med kilklack - Säljer ett par svarta Isabel Marant sneakers med kilklack och kardborreband. Skorna har en mix av mocka och skinn, beige insida och gummisula i naturfärg. De har en chunky siluett och högt skaft som ger en riktigt cool streetstyle-vibe.
Valentino Rockstud sneakers vit/rosa - Snygga Valentino Rockstud sneakers i vitt skinn med rosa detalj på sidan och klassiska nitar vid hälen. Skorna har snörning, platt sula och rund tå. Perfekta för dig som vill ha en stilren men ändå unik sneaker.
Svarta Louboutin sneakers med nitar - Säljer ett par svarta sneakers från Christian Louboutin med ikonisk röd sula och svarta nitar på tån. Skorna har snörning och är tillverkade i skinn och mocka för en lyxig känsla. Perfekta för dig som vill sticka ut med en edgy och exklusiv stil.
Valentino vita sneakers med blå detalj - Skick 9,5/10 | strl - 42 | pris kan diskuteras!
Gucci ace  - Gucci Ace skor!! | Säljer dessa supersnygga svarta Gucci ace skor 💫 | Skorna är i strl 42/ UK 8| Skorna är 9,4/10 skick och sparsamt använda 🌟| Innersulans mått är 27,5cm och allt og medföljer (skor, box, dustbags, kort och extra snören) | Nypris - ca 9000  sek | Pris kan diskuteras vid snabb affär!! 💸 | För flera bilder eller frågor så är det bara att kontakta mig, skriv gärna till mig innan ni köper!📩