Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jordan  - Jag säljer min Jordan Super.Fly BG som man hittar knappt längre. De är också en speciell edition de har kommit med en väldigt fin alcantara grön färg(finns bara 4st av den i hela Sverige), innehåller andra färger. Den är väldigt fin för kollektion. St37,5
Jordans - Säljer mina jordans som inte finns att få tag på i Sverige, dom är helt oanvända i storlek 38,5 💕 nypris är ca 5000kr
Jordans - Säljer min killes Jordans då de inte längre används. Skorna är i bra skick och i en supersnygg grön färg. Hör av er vid intresse😊
Jordans - I nyskick endast använda 1 gång. Säljer då jag måste inse att de är för små. Jätte skön sko köpt på Zalando för 1300kr. Hör av er för frågor eller egna bilder! Köp direkt för 1050kr
Jordan Mids - Jordan Mids
Jordan 1 - Skorna är i storlek 40/40,5. De är i okej skick. De är jordan 1 mids
Jordan access  - Säljer dessa Jordan access. Skick, helt nya. Köpte i USA, till min bror men var fel storlek. Kvitto finns.
Jordan acces
Jordan acces - 89 Jordan acces - 90 Jordan acces - 91

Jordan acces

Storlek: 44.5
Kategori: Skor
Märke: Jordans
Färg: Gröna

1150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer dessa Jordan access. Skick, helt nya. Köpta i USA till min bror, men var fel storlek. Kvitto finns.

Norah
Norah
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
 Isabel Marant skor i färg ecru - Hejjj, säljer dessa isabell Marant skor i färgen ecru som är köpta på isabell Marants hemsida för ca 5700, kvitto kan skickas vid förfrågan. Skorna är i storlek 37 och är i stort sätt nytt skick. Skriv vid minsta fundering eller liknande. Priset är inte fast så pruta på❤️❤️
Beige sneakers från UGG med fuskpäls - Påriktigt dem snyggaste korna men köpte dem tog den i fel storlek.
Vita sneakers från Christian Louboutin - Säljer ett par vita sneakers från Christian Louboutin i skinn med ikoniska nitar på tån. Skorna har rund tå, snörning och den klassiska röda sulan. Perfekt för dig som vill sticka ut med en lyxig och edgy stil. Kommer med originalkartong och certifikat.
Yves Saint Laurent  klackskor - Eleganta svarta klackskor från Yves Saint Laurent (YSL) med ikonisk guldfärgad klack formad som YSL-loggan. Skorna har en stilren, lackad finish och smala remmar som ger ett exklusivt och sofistikerat intryck. Perfekta för fest, middag eller andra tillfällen där du vill sticka ut med en lyxig detalj. En tidlös designerklack som kombinerar mode och elegans.
Isabel Marant svarta wedge sneakers - Säljer ett par ikoniska svarta wedge sneakers från Isabel Marant. Har inga älthetsbevis, köpta har på plick, sänker endast priset vid snabb affär
Valentino Rockstud vita sneakers - Säljer ett par vita Valentino Garavani Rockstud sneakers i skinn med ljusrosa band och ikoniska nitar över snörningen. Skorna har rund tå, platt sula och coola detaljer som ger en edgy vibe. Perfekta för dig som vill sticka ut med exklusiv design.
Valentino rockrunner - Tja! Säljer dessa svarta och blåa valentino rockrunners i storlek 43, perfekt för vintern och dem kallare dagarna. Priset är ej hugget i sten och kan diskuteras. Tveka inte att höra av er vid frågor eller funderingar!
Svarta sneakers från Axel Arigato nästan oanvända - Säljer ett par helsvarta sneakers från Axel Arigato i mocka med elastiskt band över vristen. Skorna har minimalistisk design, låg profil och diskret logga i guld på sidan. Perfekta för dig som gillar stilrena och cleana skor.