Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vita sneakers från Michael Kors - Snygga vita sneakers från Michael Kors med gulddetaljer på plösen och snörningen. Skorna har rund tå, platt sula och är tillverkade i skinn. Diskret MK-logga på sidan och snörning framtill. Perfekta för dig som gillar stilrena och lyxiga sneakers.
Michael Kors sneakers - Köpta i Spanien för 3 år sedan för 1800kr i Michael Kors butiken. Använt skick.
Vita sneakers från Michael Kors - Snygga vita sneakers från Michael Kors med diskret logotypmönster på sidorna. Skorna har en klassisk design med snörning och rund tå, perfekt för en stilren look. Tillverkade i syntetmaterial för en modern känsla.
Sneakers från Michael Kors - Snygga sneakers från Michael Kors med ett grått och vitt mönster. Endast använda några gånger.  Storlek 38,5. Dessa skor är perfekta inför våren/sommaren.
Vita sneakers från Michael Kors - Snygga vita sneakers från Michael Kors med diskret logotypmönster på sidan. Köpt för 1200kr men har använt de mycket så de är lite slitna vid inerhälen. Pris kan diskuteras 🩷
Vita sneakers från Michael Kors - Snygga vita sneakers från Michael Kors med gulddetaljer på snörningen, hälen och insidan. Skorna har klassisk rund tå, platt sula och är tillverkade i skinn. Perfekta för dig som gillar stilrena och lyxiga detaljer.
Vita sneakers från Michael Kors - Snygga vita sneakers från Michael Kors med svart logotypband över ovansidan. Skorna har en stilren design med en bekväm sula och diskret mönster. Perfekta för en trendig look.
Chunky sneakers från Michael Kors - Säljer ett par chunky sneakers från Michael Kors i svart, vitt och beige med silvriga detaljer. Skorna har höga sulor, snörning och stora MK-loggor på sidorna. Materialmix av skinn, mocka och syntet ger en lyxig och sportig vibe. Perfekta för dig som gillar statement-sneakers.
Michael Kors sneakers
Michael Kors sneakers - 0 Michael Kors sneakers - 1

Michael Kors sneakers

Storlek: 38
Kategori: Skor
Märke: Michael Kors
Färg: Vita
Skick: Mycket bra skick

1000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Bekväma och fina MK skor, knappt använda.

Daniel
Daniel
(3)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Inuikki skor - Säljer ett par grå boots med mjuk päls på insidan och utsidan, svarta snören med gulddetaljer och svarta gummisulor. Skorna har dekorativa nitar runt hela kanten och är perfekta för kalla dagar. Snygg och unik design som sticker ut.
Beige Inuikii boots med snörning - Säljer ett par beige boots från Inuikii med grov snörning och platt sula. Skorna är fodrade med mjukt material och har en ovandel i mocka och skinn. Perfekta för kalla dagar och har en chunky vibe som sticker ut. Använda fåtal gånger. Låda ingår
Inuikkii sneakers💕💕 - Populära svarta sneakers från INUIKII stl 37🌸 använda 1 gång!!!
Valentino rockrunners 42 - Stört feta rockrunners! Ganska sällsynt färg! Skorna är i toppskick! Skick 9,5/10! Size 42 kan även passa 43! Dustbag ingår! Nypris ca 7200kr. Hör av dig vid frågor🙌🤩
Valentino Rockrunner sneakers svart/grå - Säljer ett par Valentino Rockrunner sneakers i svart och grått med snyggt kamouflagemönster. Skorna har snörning, rund tå och platt sula. Ovandelen är i mesh och mocka med detaljer i skinn. Kommer med originalkartong och grön dustbag. ( finns två par)
Maison Margiela Gats (äkthetsbevis)  - Storlek 44✅. Köpta i maj 2025 så använda minimalt slitna✅. Allt og följer med ✅öppen för prisförslag✅ skriv för frågor!
Vita Christian Louboutin sneakers med nitar - Säljer ett par vita sneakers från Christian Louboutin med ikonisk röd sula och coola vita nitar över tån. Skorna har snörning och är tillverkade i slätt skinn med en chunky, platt sula. Perfekta för dig som vill sticka ut med exklusiv vibe och edgy detaljer.
Svarta höga stövlar med spetsig tå - Säljer ett par svarta höga stövlar i mocka med spetsig tå och klack då dem ej passa mig. Snyggt band med guldfärgad detalj upptill. Perfekta för dig som vill ha en stilren och edgy look till hösten eller vintern. Bra skick, fick dom av min syster