Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Röda Converse - Snygga röda sneakers med svarta sulor och snörning. Skorna har röda sömmar och en unik vit och röd broderad detalj på sidan. Perfekta för en cool och avslappnad stil.
Röda converse - Säljer mina äkta converse då dem inte kommer till användning längre, dem är använda ett fåtal gånger men inga hål eller sömmar som har gått upp💞
röda converse - säljer ett par klassiska röda Converse Chuck Taylor All Star. använda ganska ofta och har därför lite fläckar och liknande, men jag tror det mesta går att tvätta bort. saknar tyg på insidan vid hälen. pris går att diskuteras! ❤️
Röda Converse  - Röda high top Converse, änvänder inte längre.
Röda converse - Ett par röda converse i bra skick. Säljer då de var för små
Röda converse
Röda converse - 89 Röda converse - 90 Röda converse - 91

Röda converse

Storlek: 37
Kategori: Skor
Märke: Converse

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Obs, intressekoll!! Röda converse i bra skick. Det ändå är att de är lite smutsiga i tyget och på skosnörena. Men det är bara att tvätta i tvättmaskin. Storlek 37 men lite stora i storleken skulle jag säga. Om fler är intresserade: buda!💕 säljer då de blivit för små!

Greta
Greta
(12)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
isabel marant liknande Fransskor med kilklack - Supercoola
Giuseppe Zanotti - Säljer ett par otroligt snygga skor från det exklusiva märket Giuseppe Zanotti! Skorna är i mycket bra skick, skulle säga ungefär 7/10. Nypris ligger på över 6000kronor men vi säljer våra för endast 1599 och kan gå ner i pris ännu mer vid snabb affär! Skorna är i storlek 44 och är true to size. OBS: Det har används whitening cream. Skriv gärna ifall det är några funderingar, allt bästa SkoKapet
Inuikki skor  - Ett par Inuikki skor som jag har använt 2 gånger.
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta gats i storlek 41, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Saint Laurent skor - Saint Laurent court classic sl/06 skor | orginalstorlek: 41, passar mer 42, fråga om innermått vid osäkerhet | ingår: endast skorna
Adidas Ultraboost svarta sneakers - Svarta Adidas Ultraboost sneakers med stickad ovandel och vit Boost-sula. Skorna har snörning, rund tå och klassiska tre ränder på sidan. Perfekta för dig som gillar stilrena och bekväma skor med grym dämpning. Adidas-logga på plösen och BOOST-tryck på innersulan.
Isabel Marants Khaki  - Unika höga sneakers i brun mocka och skinn med coola paneler och flera breda kardborreband. Snygg plattformssula och rund tå, samt detaljer i ljusbrunt skinn på tån och plösen. Perfekt för dig som gillar statement-skor med streetkänsla.