Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Bianca X nelly stövletter  - Letar efter detta Bianca X nelly stövletter i Stl 38
Svarta klackar från Nelly - Säljer dessa svarta klackskor ifrån Nelly i storlek 38 då de är lite för stora för mig💗Använda ett fåtal gånger så i ganska fint skick🫶🏻
Beige klackar från Nelly - Klackskor från Nelly i storlek 38. 11 cm klack. Aldrig använda🤍 köpta för 550kr, säljer för 300kr
Nelly X Bianca stövlar - Fina stövlar från biancas kollektion för Nelly, slutsålda, storlek 37, aldrig använda utomhus.
Klackar från Nelly - Säljer ett par glansiga bronsfärgade klackskor från Nelly med spetsig tå och smal klack. Skorna har en elegant ankelrem och en holografisk effekt som lyfter fin outfit💗
Bianca x Nelly klackar
Bianca x Nelly klackar - 89 Bianca x Nelly klackar - 90

Bianca x Nelly klackar

Storlek: 38
Kategori: Skor

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer mina jättefina Bianca x Nelly klackar i strl 38! Använt ett fåtal gånger, säljer pga för stora🥰

Melinda
Melinda
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Fransskor Isabel marant  - Skogsgröna Mockaskor med casadei och marant inslag
UGG tasman - Säljer ett par bruna slip-on boots från UGG med mjuk insida i päls och snyggt broderat mönster runt öppningen. Skorna har en rund tå och platt sula med grovt mönster undertill. Perfekta för kalla dagar och har en klassisk UGG-look.
Maison margiela gats - Säljer nu min Mason matgiela gats då de börjar bli små. De är i storlek 42 men skulle personligen säga att de sitter mer som 43. Har bytt ut original snöre mot ett lite tjockare Bach blått snöre för att få lite häftigare, poppande och personligt utseende. Skorna är lite slitna i hälarna där av det bra priset!!!, kan också laga hälarna innan köp om det önskas!!!! Kom med bud och skriv gärna om ni har frågor!!!
Svarta stövlar i mocka med klack - Säljer ett par svarta stövlar i mjuk mocka med spetsig tå och låg klack. Stövlarna har en dekorativ guldfärgad detalj upptill och dragkedja på ena sidan för enkel påtagning. Perfekta för att lyfta din outfit under höst och vinter.  Säljs inte längre
Valentino Garavani Rockstud sneakers - Säljer ett par vita Valentino Garavani Rockstud Untitled sneakers med coola pyramidnitar och snörning. Skorna är i skinn och har en rund tå samt platt sula med mönstrad undersida. Märkeslogga syns både på plösen och innersulan. Perfekt för dig som gillar lyxiga detaljer.
Philippe model trpx skor  - Originalstorlek: 41, sitter mer som 42, fråga om innermått vid osäkerhet | ingår: endast skorna |
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta gats i storlek 45, box och dustbags fås med, skickar samma dag!