Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Uggs Tasman - Säljer ett par UGG Tasman i storlek 39, passar även 38,5. Väldigt bekväma och varma, perfekta för vinterväder. Klassisk modell med mjukt foder och enkla att ta på och av. Pris kan diskuteras 💯
Uggs tasman  - UGG Slip-ons – Storlek 42 | Nästan nya!   Säljer ett par äkta UGG i storlek 42, nästan helt nya och bara provade några gånger. Supermjuka med fårskinnsfoder och den klassiska UGG-designen – perfekta för både hemmamys och vardagsbruk. Bra nu till höst och vinter :)   ✅ Storlek: 42 ✅ Skick: Nästan nya 💰Pris på: 929  📍 Kan hämtas eller skickas mot frakt.
Grå UGG Tasman - Helt nya och oanvända Ugg Tasman, säljs på grund av för liten storlek.
Ugg Tasman tofflor - UGG tasman tofflor helt nya. Postar samma dag. Skriv om ni har några frågor😀
Ugg tasman svarta  - Super snygga Uggs i modellen tasman
Ugg Tasman  - Trendiga skor, använda ett fåtal gånger!
Uggs tasman storlek 42 - Säljer ett par snygga Uggs tasman knappt använda perfekt nu till höst och vintern jätte mysiga och håller en varm nu när vintern närmar sig. Passar skit bra till många vinter/höst outfits, Nypris ligger på 1600kr säljer för 1099kr dock är pris inte satt i sten så kom jätte gärna med bud 😊
Bruna Ugg Tasman - Säljer ett par oanvända tofflor från UGG med mjukt foder och dekorativ kant. Perfekta för att hålla fötterna varma och bekväma.
UGG TASMAN
UGG TASMAN - 89 UGG TASMAN - 90 UGG TASMAN - 91

UGG TASMAN

Storlek: 39/40
Kategori: Skor
Märke: UGG
Färg: Olivfärgade

1300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

(Bilder tagna från hemsidan) Knappt använda ugg tasmans i färgen burnt olive. Säljer motvilligt, men de behöver en ny ägare 😭Köpte dem i början av december, och impregnerade dem direkt. Inga fläckar eller större tecken på användning.

Maja Nilsson
Maja Nilsson
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Guldiga ballerinaskor med rosett - Snygga ballerinaskor i guld från Claudia Ghizzani. Skorna har rund tå och en söt rosettdetalj framtill. Perfekta för dig som vill ha en stilren och glansig look. Tillverkade i syntetmaterial och passar till många olika outfits.
Isabel marant skor - Helt nya  oanvänd skick  med dustbag och bubble wrap, 💕( ingen box och ingen kvitto) fick de som present! Kan gå ner i pris vid snabbfär! hör av dig för mera bilder eller om du har funderingar
Valentino Rockstud vita sneakers - Säljer ett par vita Valentino Garavani Rockstud sneakers i skinn med ljusrosa band och ikoniska nitar över snörningen. Skorna har rund tå, platt sula och coola detaljer som ger en edgy vibe. Perfekta för dig som vill sticka ut med exklusiv design.
Isabell Marant i färgen ecru  - Hejhej, säljer dessa superfina isabell Marant skorna som jag fått i julklapp. De är i storlek 39 och har endast testats inomhus.❤️ Är sugna på ett par andra skor och är anledningen till varför jag säljer. De är perfekt till våren som snart kommer. Kvitto kan skickas vid förfrågan och intresse.💕
Golden Goose vita sneakers med glitterstjärna - Golden Goose sneakers i vitt skinn med beige snörning, guldmetallic detalj på hälen och en glittrig stjärna i roséguld på sidan. Klassisk låg modell med rund tå och platt sula. Perfekta för dig som vill ha något extra till vardagslooken. Inte mycket använda alls och superfint skick! Pris går absolut att diskuteras. Storlek 38💓
Golden Goose sneakers med glitterstjärna - Snygga vita sneakers från Golden Goose med silvriga detaljer och en glittrig stjärna på sidan. Skorna har snörning, platt sula och inslag av mocka vid tån och hälen. Perfekta för dig som vill sticka ut med en cool och trendig look.
Maison Margiela sneakers blå - Maison Margiela sneakers i marinblå mocka och skinn med vita snören och beige innersula. Klassisk gummisula och snygga detaljer. Perfekta för dig som gillar stilrena och tidlösa sneakers med premiumkänsla.
Christian Louboutin grå sneakers med nitar - Säljer ett par gråa sneakers från Christian Louboutin med ikonisk röd sula och coola nitar på tån. Skorna är gjorda i mocka och har snörning framtill. Perfekt för dig som vill sticka ut med en lyxig och edgy stil.