Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Nike air max - Har tvättat de ofc, men de är fortfarande lite smutsiga och de har ett hål längst bak i hälen men det är inget vasst som sticker ut säljer då de är för stora de är väldigt sköna tho ska jag säga
Nike Air jordan - Använt sparsamt. Storlek 35,5. Men mer som en 36’a. Fint skik och jätte snygga men tyvärr försmå.❤️
Nike air jordans  - Bra skick använda en sommar (till de blev för små) stl 36,5
Nike Air Jordan - Säljer ett par Nike Air Jordans för 800kr,köpta för ca:1500kr. Storleken är 37,5 och dom är använda men i fint skick.
Nike air force  - Bra skick men lite smutsiga
Nike air jordan - Tja! Säljer mina röda air jordans. Använda men i bra skick. Skicka meddelande om du vill diskutera priset.
Nike air max - Nike air max tn. Ser ut som nya.
Super fina Nike air
Super fina Nike air - 89 Super fina Nike air - 90 Super fina Nike air - 91

Super fina Nike air

Storlek: 41
Kategori: Skor

800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer mina superfina skor då dom inte använda så mycket

Robin Magnusson
Robin Magnusson
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Fransskor Isabel marant  - Skogsgröna Mockaskor med casadei och marant inslag
Maison margiela gats svart - Ett par riktigt feta gats i storlek 43, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Philippe model trpx skor  - Originalstorlek: 41, sitter mer som 42, fråga om innermått vid osäkerhet | ingår: endast skorna |
Valentino open sneakers  - Säljer nu dessa fina valentino skor | Fint skick | Storlek 37 | Givetvis äkta
Isabel Marants Khaki  - Unika höga sneakers i brun mocka och skinn med coola paneler och flera breda kardborreband. Snygg plattformssula och rund tå, samt detaljer i ljusbrunt skinn på tån och plösen. Perfekt för dig som gillar statement-skor med streetkänsla.
Svarta Inuikii boots - Säljer ett par svarta boots med snörning och mjukt pälsfoder på insidan. Skorna har en platt sula och är tillverkade i en kombination av mocka och skinn, vilket ger dem en snygg och modern look. Perfekta för kyliga dagar och passar till många olika stilar.
Valentino Rockstud sneakers vit/rosa - Säljer ett par Valentino Rockstud sneakers i vitt skinn med ljusrosa band och ikoniska nitar. Skorna har snörning, platt sula och coola detaljer runt hälen. Perfekta för dig som vill ha en lyxig och edgy touch till din outfit.