Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Nike vapor max - Dessa vapor Max är i rätt bra skick och säljs inte längre
Nike vapor max - Säljer nu mina Nike skor då de knappt användes. Köpta på JD sports för 2100, riktigt sköna
Nike vapor Max plus  - De är i storlek 41 men passar jättebra på 42, de är i gott skick man kan ha nån liten defekt. Kontakta gärna mig för fler bilder eller ifall ni har frågor.😄🤝
Vapor max  - Hej säljer ett par vapor Max i storleken 41, har inte använt dom på ett väldigt bra tag,. Skorna är i ganska bra skicka. Hör av er om det duckar upp några frågor.
Nike air vapor max  - Strlk 42
 Nike Air Vapor Max S40 - Nike Air Vapor Max. Fint skick;  5/5. Storlek EUR 40, US 7, UK6. Säljes för 700:-
Nike air max (vapor)  - Den är ny och har använt den några gånger då jag inte vill ha dom är för att dom är lite för stora för mig , har även reflex på den då den glänser på nätterna
Nike vapor Max
Nike vapor Max  - 89

Nike vapor Max

Storlek: 42
Kategori: Skor

1200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Väldigt lite använde, vill sälja de snabbt

Andre
Andre
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Maison Margiela gats - Säljer ett par Maison Margiela sneakers i marinblå mocka och läder med beige snörning och innersida. Sulan är i gummi med klassiskt mönster och Maison Margiela-logga undertill. Snygg retrostil och riktigt clean look.Storlek 43 men passar som 42or🤗
Boots - Jag säljer de här bootsen som inte kommer till användning. De är endast testade inomhus och kanske en gång på tomten✨ Färg Khaki
Isabel Marant wedge sneakers i grön mocka - Säljer ett par Isabel Marant wedge sneakers i grön mocka med bruna gummisulor. Skorna har snörning, perforerade detaljer och en dold kilklack som ger extra höjd. Snygga vågiga kanter och rund tå. Perfekta för dig som gillar coola och trendiga sneakers. Litet märke längst fram annars i jättefint skick!
Sneakers - Sneakers Walk'n Dior, storlek 40. Använda, men har mycket mer att ge !
Valentino Opens Dam | Storlek 37,5 - Valentino Opens till damer i storlek 37,5. Skicket är mycket bra. Storlek 37,5 | Boxen + Dustbag tillkommer vid köp! Fraktar samma dag ⭐️
Svarta sneakers med mocka och lackdetalj - Säljer ett par svarta sneakers med ovandel i mocka och snygg lackad tå. Skorna har vita sulor, snörning och metallöljetter på sidan för extra ventilation. Perfekta för dig som gillar en stilren men ändå unik look.
Maison Margiela Gats - Maison Margiela | Mycket bra skick | Size - 45 | Pris 2499 | Hör av dig vid minsta fråga eller fundering📩
Valentino Rockstud sneakers vit/rosa - Säljer ett par Valentino Rockstud sneakers i vitt skinn med ljusrosa band och ikoniska nitar. Skorna har rund tå, snörning och platt sula. Märkeslogga på plös och sula. Perfekta för dig som vill ha en lyxig och edgy touch till din outfit.