Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Nike air max - Har tvättat de ofc, men de är fortfarande lite smutsiga och de har ett hål längst bak i hälen men det är inget vasst som sticker ut säljer då de är för stora de är väldigt sköna tho ska jag säga
Nike air Max 97 - Vita Nike air Max 97👟 Jag säljer mina Nike air Max 97 då de är för små för mig. Skorna är vita, i storlek 38 och i fint skick! Köpta för 1499kr och säljs för 450kr. Skriv vid eventuella frågor😊
Nike Air Max  - Nike Air Max från JD i storlek 38, nya aldrig använda. Köpta för 1600kr. Pris kan diskuteras vid snabb affär
Nike air Max  - Som nya har en ny sula , trodde det skulle avhjälpa att dom köptes lite för små.
Nike air Max - Säljer mina Nike air Max verona, då de ej kommer till användning. Använda 3-4 gånger. Nypris: 1295:-.
Nike air Max 97 - Snygga Nike air max 97or i färgen white-metallic silver. Strl 37,5. Nypris 1700kr men säljer för 400 eftersom de finns tecken på användning. Skulle säga skick 7/10 o de mesta går nog att tvätta bort💕💕💕
Nike Air Max  - Säljer ett par vita Nike Air sneakers med ljusblå swoosh och detaljer. Skorna har snörning, rund tå och platt sula. Perfekta för dig som gillar klassisk och sportig stil. Passar till många olika outfits och är riktigt bekväma.
Nike Air Max 270 - Nike Air Max 270 sneakers i helvitt med mesh-överdel och tydlig Air Max-dämpning i hälen. Skorna har snörning, rund tå och en chunky sula. Snygg sportig look med diskreta loggor och dragflik bak. Perfekta för dig som gillar stilrena och bekväma sneakers.
Nike air Max
Nike air Max  - 89 Nike air Max  - 90 Nike air Max  - 91

Nike air Max

Storlek: 38
Kategori: Skor
Märke: Nike
Färg: Vita

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Nike air Max storlek 38. Använda några få gånger och är i fint skick. Pris kan diskuteras :)

Ebba Ranieli
Ebba Ranieli
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Valentino Garavani  - Exklusiva Valentino Garavani Rockstud Untitled sneakers i vitt läder med rosa band och ikoniska nitar. Stilren och lyxig modell som passar till allt - från jeans till klänning. Mycket sparsamt använda, i nästan nyskick, utan synliga märken eller slitage. Skick: Nästan ny / mycket fint skick @ 🎨Färg: Vit med puderrosa detaljer 📏 Storlek:38 • Valentino Garavani •Levereras med originalkartong och Valentino-påse Köpta i butik! 📬 Snabb och trygg frakt ❤️
Marinblå skor med röd undersida - Säljer nu dessa tvärfeta marinblåa skorna som perfekta för både vardagliga outfits men också fin kläder!
Svarta stövlar i mocka med klack - Säljer ett par svarta stövlar i mjuk mocka med spetsig tå och låg klack. Stövlarna har en dekorativ guldfärgad detalj upptill och dragkedja på ena sidan för enkel påtagning. Perfekta för att lyfta din outfit under höst och vinter.  Säljs inte längre
UGG tasman - Säljer ett par bruna slip-on boots från UGG med mjuk insida i päls och snyggt broderat mönster runt öppningen. Skorna har en rund tå och platt sula med grovt mönster undertill. Perfekta för kalla dagar och har en klassisk UGG-look.
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta gats i storlek 45, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Grå mocka sneakers från Louboutin - Säljer ett par snygga gråa Christian loubution 🙌Dom är väldigt sköna skor som är perfekta inför sommaren och våren ☀️ dom har såklart den ikoniska röda sulan men har tyvärr lite smuts, om ni har några mer frågor så fråga mig gärna och priset är ej hugget i sten så kan gå ner i snabb affär 🤝 (OBS, kartong och annat ingår tyvärr inte!)
Mörkblå sneakers från Christian Louboutin - Säljer ett par mörkblå sneakers från Christian Louboutin med ikonisk röd sula och broderad logga på sidan och hälen. Skorna har snörning, rund tå och är tillverkade i mocka med beige innersula. Kommer med originalkartong och certifikat.
Giuseppe Zanotti - Säljer ett par otroligt snygga skor från det exklusiva märket Giuseppe Zanotti! Skorna är i mycket bra skick, skulle säga ungefär 9/10. Nypris ligger på över 6000kronor men vi säljer våra för endast 1599 och kan gå ner i pris ännu mer vid snabb affär! Skorna är i storlek 42 och är true to size. Skriv gärna ifall det är några funderingar, allt bästa SkoKapet