Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Philippe model skor - Ett par väldigt fina Philippe model trainers som jag har tagit hand om mycket bra. Använt dem max 10 gånger.  Säljer dem nu för att dem är försmå för mig. Väldigt fina är dem. Skriv om du har frågor👑
Philippe model skor - Säljer dessa unika Philippe model skor i mocka    som endast är använda ett fåtal gånger. Skulle det vara några funderingar är det bara att fråga.
Philippe Model mörkblå - Mörkblå sneakers från Philippe Model med vita detaljer. Perfekta för dig som gillar en stilren men ändå unik look. Hyfsat skick, däremot lite trasigt i hälarna, ( se bild 5 och 5)
Philippe Model skor - Philippe Model skor - Skick: Grymt skick - Tillbehör: endast skorna - Nypris: 4000kr - TrendWardrobe
Philippe model trpx skor - Philippe model trpx trainers | originalstorlek: 41, passar mer 42, fråga om innermått vid osäkerhet | ingår: endast skorna |
Philippe Model skor - Säljer ett par Philippe Model skor som är i storlek 40 men är stora i storleken! Box medkommer vid köp! Hör gärna vad om du har frågor!
Philippe Model skor  - Säljer dessa oerhört snygga och trendiga skor i storlek 44. Passar 43 också. Skick: 10/10 nyskick! Box, dustbag och tags medföljer! Priset kan eventuellt diskuteras vid snabb affär!
Philippe Model skor  - Säljer ett par fina Philippe skor i mörkblå mocka, stl 39. Sparsamt använda så i fint skick. Hör gärna av dig om du har frågor!
Linus

Mörkblå Philippe Model skor

Storlek: 42
Kategori: Skor
Färg: Marinblåa
Skick: Bra skick

1200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer ett par Philippe Model skor. Skorna är i bra skick med lite slitage på sulan, men fortfarande riktigt snygga. Det är storlek 41 men jag har 42 och de passar mig perfekt då de är stora i storleken

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Christian Louboutin  - Säljer dessa sjukta feta loubs i okej skick, box och dustbag ingår. Skorna är äkta och de kan garanteras.
Snygga Snekers - Säljer ett par mörkbruna sneakers från Duffy i storlek 39. Skorna har vit fluffig fuskpäls på insidan och runt kardborrebanden, samt en vit platt sula. Utsidan är i mocka. Perfekta nu till vintern med ett par snygga och varma sneakers💕Helt nya, pga att de var för stora för mig. Skickas i den kartongen jag fick de i.
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta gats i storlek 43, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Lavin skor - Hej för att gå med är det bara att följa och likea inlägget! Skorna är i storlek 42 och i princip nyskick (9/10 skick)! Nypris ca 4500kr! Vinnare utses 15 November
Olivgröna Louboutin sneakers med nitar - Säljer ett par ovanliga olivgröna sneakers från Louboutin i mocka med silverfärgade nitar på tå och häl. Skorna har snörning och en vit platt sula som ger en snygg kontrast. Storlek 41 men skulle säga att de passar 42-42,5 bättre. Har tyvärr inte orginal lådan kvar men en låda från ett annat par fås med!😊
Valentino sneakers - Snygga Valentino sneakers i vitt skinn med ljusrosa band och ikoniska nitar. Klassisk rund tå, platt sula och snörning framtill. Perfekta för dig som vill ha en lyxig och trendig look med en touch av rosa detaljer.
Inuikii skor - Superfina skor från Inuikii🧚🏼🧚🏼 Köptes förra vintern men kommer typ aldrig till användning så därför jag säljer💕