Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svarta platåklackar från NA-KD - Snygga svarta platåklackar från NA-KD med öppen tå och bred klack. Skorna har justerbara remmar med silverspänne och är tillverkade i satinliknande material som ger en lyxig känsla. Perfekta för dig som vill sticka ut med höga klackar och cool siluett.
Platåklackar - Använda 3-4 gånger. Snörena går att snöra upp på smalbenet. Storlek 39.
Helt oanvända platåklackar - Storlek 38, från Nakd. Har stått o dammat i garderoben för länge!
Rosa platåklackar - Köpt till studentbalen, men passar inte till klänningen, så aldrig använda.   Lätta att gå i, Klacken är 14,8 cm.   Köpta för 499kr
Svarta stövletter med platå och klack - Säljer ett par svarta stövletter med höga klackar(12cm) och platåsula. Skorna har ett coolt ormskinnsmönster och dragkedja på sidan för enkel påtagning. Materialet ser ut som syntet med struktur och de har en spetsig siluett som ger en edgy vibe .I använt gott skick! Små i storleken!!
Svarta platåklackar med remmar - Säljer ett par svarta klackskor med bred klack och platåsula. Skorna har öppen tå och smala remmar över foten samt runt vristen med spänne i guld. Perfekta för dig som vill ha höjd och stabilitet. Storlek 37
Svarta platåklackar med rem - Säljer ett par svarta platåklackar med rund tå och justerbar rem med spänne. Skorna har hög klack och är tillverkade i mockaliknande material. Perfekta för dig som vill ha extra höjd och en stilren look. Skorna är endast använda vid 2 tillfällen då dom egentligen är för stora men jag har stoppat tårna för att få det att funka.   Nypris 399kr
Svarta platåklackar från Bebo - Säljer ett par svarta höga klackar från Bebo med platåsula och öppen tå. Skorna har smala remmar som korsas över foten och runt vristen, samt spänne vid ankeln. Perfekta för dig som gillar att sticka ut med höga klackar.
Platåklackar
Platåklackar - 89

Platåklackar

Storlek: 38
Kategori: Skor
Färg: Svarta

20 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Platå-klackade skor. Lite slitna i kanten men annars hela. Lite dammiga dock har haft de oanvända länge😅 Dekorativ korsettsnöring på baksidan.

Tora
Tora
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Isabel marant - Isabel marant wedge boots. Använda en gång inomhus. Storlek 38. Box medföljer. Det är i perfekt skick och perfekta nu på vintern!
Dior Walk’N Dam Sneakers - Hej, säljer nu dessa snygga Walk N skor. Äkthetsbevis som garanterar äkthet medföljer vid önskan vid köp. De är helt nya och är endast testade inomhus. Jag köpte de här på vinted inför Jul då det var tänkt att vara present till min tjej men tyvärr var de lite för stora så säljer nu vidare de till någon som passar storlek 38 bättre.
Marinblåa mocka skor med nitar och röd under sula - Säljer ett par tvär feta skor som är helt nya utan några defekter✅. Skorna är gjorda i mocka med en röd undersula. Kvitto igår🧾, dustbag, skolåda och ett Christi@n kort! Hör av er vid frågor.
Svarta boots stövlar med klack - Trendiga helt oanvända Svarta klack-boots i mocka liknande material🖤👠slutsålda från boohoo,  storlek 39. Har kvar orginalförpackningen och dem är helt oanvända, säljer då de var för små på mig. Har tyvärr inga bilder när klackarna är på eftersom de inte passade. men säg till om någon annan bild behövs.
Maison Margiela Gats - En av dem få autentiska Maison Margiela Gats | Sprillans nya skick 10/10 | Storlek 44 | KVITTO finns, box och dust-bag tillkommer vid köp | Hör av er för mer information/bilder!
B30 skor - Riktig snygga och trendiga ligger bara i garderoben nu mera, där av priset
Gråa Louboutin sneakers med röd sula - Snygga grå sneakers från Louboutin med ikonisk röd sula och diskret snörning. Skorna är i mocka och har en stilren, rund tå. Perfekta för dig som vill sticka ut med en lyxig touch och klassisk design. Pris kan diskuteras vid snabb affär
Valentino Opens - Rosa valentino opens | Skick - 8/10 | Storlek - 39,5 | Äkta | Box + dustbag ingår | Hör av er vid frågor eller funderingar 🙌