Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Prada skor - Storlek 39-40
Prada skor - Skriv priv om funderingar
PRADA SKOR  - Hejsan 👋🏼  Nu säljer jag ett par Prada skor i läder. Dessa skor är använda tre gånger och användes väldigt vårdsamt, dem har inte defekter eller större tecken på användning, det enda som behövs är rengöring så är de som nya. Jag har tyvärr inte lådan, men har ett kvitto på skorna.  Såklart som är de äkta och det ser man förstås på kvittot.  Storleken på skon står i UK storlek 9 1/2, vilket motsvarar 44,5  Intresserad? är det bara att höra av sig eller vid övriga frågor. 😊😊  Nypris: 10600kr 💸
Prada skor - Snygga svarta skor från Prada med klassisk design och snörning. Skorna har en diskret logotyp på sidan och en röd detalj. Det finns inga stora defekter på skorna men man ser ju på sula att skorna har varit använda. Hör av er gärna om ni har frågor.
Pradar skor ! - Tja, säljer detta Prada skor för ja ej vill ha dom länge det är Stolek 44 på dom de är bra sick inte det bästa ! Ny. Pris på dom är 7000 söker runt 1999 inte fast pris har bara box ej kvitto !
Skor Prada  - Sneakers från Prada i bra skick. Original kartong plus extra skosnören. Kvitto och äkthetsbevis finns, nypris 4650:-
Prada skor  - Snygga svarta sneakers från Prada med klassisk design och diskret röd logga på plösen. Skorna har snörning, rund tå och är tillverkade i slitstark textil med detaljer i skinn. Perfekta för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Prada skor andvända - Knappt andvända, liten defekt kan ses på sista bilden annars är den felfri