Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Klackar  - Säljer dessa fina rosa klackar då de aldrig kommit till användning.💞
Klackar - Klackar helt nya från din sko, köpta för några år sedan men tyvärr inte kommit till användning  Storlek 36
Rosa klackar  - Helt nya, oanvända klackar!! Super snygga😍😍 skriv vid frågor eller för fler bilder💗 köpta för 300kr💗
Barbie klackar - Super snygga klackskor. De är ifrån London. De är som nya.
Rosa klackar  - Rosa oanvända klackar från cider i storlek 37.
Klackar - Skor från scorett
Klack  - Jättegulliga rosa marc jacobs klackar! Jag har storlek 38/39⭐️ ge prisförslag 🤍
Klackar! - Dessa klackar är super fina och eleganta men som ni ser så är den lite skrapad, därav säljs den för billigt pris ❤️
Klackar
Klackar  - 89

Klackar

Storlek: 37
Kategori: Skor

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Rosa klackar aldrig använda

Anna Hult
Anna Hult
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Svarta Moon Boots med snörning - Säljer ett par svarta Moon Boots med vit logga och snörning framtill. Skorna har en rund tå och platt sula, perfekt för kalla vinterdagar. Materialet är syntet och de har en klassisk moon boot-design med högt skaft.
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta gats i storlek 40, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Christian Louboutin grå skor - Säljer ett par gråa sneakers från Christian Louboutin med ikonisk röd sula och snygg snörning. Skorna är tillverkade i mocka och har en vit platt sula. Insidan är beige med guldfärgad logga. Perfekt för dig som gillar exklusiva detaljer och stilren design.
Valentino Rockstud sneakers vit/rosa - Säljer ett par Valentino Garavani Rockstud sneakers i vitt skinn med ljusrosa detaljer och guldiga nitar. Klassisk rund tå, snörning och platt sula. Ikoniska pyramidnitar längs sidorna och bak på hälen. Kommer med originalkartong och dustbag. Passar dig som vill ha en lyxig stil inför det nya året.
Fransskor Isabel marant  - Skogsgröna Mockaskor med casadei och marant inslag
Svarta Inuikii boots - Säljer ett par svarta boots med snörning och mjukt pälsfoder på insidan. Skorna har en platt sula och är tillverkade i en kombination av mocka och skinn, vilket ger dem en snygg och modern look. Perfekta för kyliga dagar och passar till många olika stilar.
Maison Margiela gats sneakers vit/beige - Maison Margiela gats sneakers i vit och beige med klassisk gummisula. Ovandel i skinn och mocka, med snörning och rund tå. Kommer med originalkartong och dustbags. Snygg retrostil och neutrala färger som passar till allt. (Pris kan diskuteras vid snabb affär)
Valentino Rockstud sneakers röd/vit - Snygga Valentino flycrew i snygg röd färg i ganska bra skick några nitar borta | ÄKTA | kvitto finns ej