Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jag vill sälja min jordans 4 för att dom är små för mig och vill inte ha dom lägre, dom är helt nya men jag använde dom två gånger bara - Jordan4, skor
Säljer dessa fina skor, säger för vill bli av med skor som jag inte använder, hör av er om det är nått ni undrar 💕🥰 - Puma skor, i väldigt bra skick, säljer för billigt för att vill bli av 💕💕
Jätte fina äkta skin högklackat skor, jag använd det inte mer en 3 gånger flera timmar bara. Nästan är de nya. - Svarta äkta skin skor, använda bara några gånger nästan nya. Som står i bilden.
Basketskor.De är väldigt sköna och bra basketskor men jag säljer de för att jag har köpt ett par nya men de hära är lite använde och de kostade ca 1000kr men jag säljer de för 600kr.  - Sköna och bra basketskor.
Air Jordan 6 Infrared (Köpta för över 200$, skriv för mer bilder) - Air Jordan 6 Infrared storlek 39. Köptes på Flightclub år 2017. Använda men inte för mycket, bara på sistone har jag skejtat en del i dom. Tar bra hand om mina skor så dom är i använt, bra skick. Gör såklart rent dom innan försäljning.
Ett par Duffy skor som har strl 40 och  jag har faktiskt ingen anning vad det är värda men jag säljer för 180K de är helt nya aldrig ens nuddat en fott - Helt nya
Nån köpa ett par Stockholms skor har ingen bild nu är i skolan men skriv privat för bild på de kör jag e hemma - Använt några gånger där av priset köpte de för 900 men säljer billigare skit fina skor o så! Men kunna inte ha den när jag fick den
Jag säljer Jordans som är äkta jag köpte de för 2900kr och har knappt använd de om ni vill ha mer bilder så är det bara o skriva privat
Jag säljer Jordans som är äkta jag köpte de för 2900kr och har knappt använd de om ni vill ha mer bilder så är det bara o skriva privat - 89 Jag säljer Jordans som är äkta jag köpte de för 2900kr och har knappt använd de om ni vill ha mer bilder så är det bara o skriva privat - 90 Jag säljer Jordans som är äkta jag köpte de för 2900kr och har knappt använd de om ni vill ha mer bilder så är det bara o skriva privat - 91

Jag säljer Jordans som är äkta jag köpte de för 2900kr och har knappt använd de om ni vill ha mer bilder så är det bara o skriva privat

Storlek: 38,5/39
Kategori: Skor

2000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jag köpte skorna från restocks och de är äkta och sitter rätt så bra på mig och är i st 38,5/39

Awadegard
Awadegard
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Svarta lanvins  -  Detta är ett par svarta lanvins I storlek 42) jag lottar ut dessa inför jul och vinnaren kommer dras 25 december) allt du behöver göra är att gilla inlägget och följa detta konto. Flera giveaways kommer göras i framtiden så för att du inte ska missa så kan du följa.
Låga klackskor - Använda en gång men de är tyvärr för stora för mig. 4,5 cm hög klack
Isabel marant skor  - Köpte dom på Vinted och dom passar tyvärr inte mig och fick inte lämna dom från säljaren
Inuikii  - Säljer mina såå söta Inuikii skor. Håller en varm och är snygga på det😍😍nypris 339€
Svarta höga stövlar med spetsig tå - Säljer ett par svarta höga stövlar i mocka med spetsig tå och klack då dem ej passa mig. Snyggt band med guldfärgad detalj upptill. Perfekta för dig som vill ha en stilren och edgy look till hösten eller vintern. Bra skick, fick dom av min syster
Maison Margiela Gats (äkthetsbevis)  - Storlek 44✅. Köpta i maj 2025 så använda minimalt slitna✅. Allt og följer med ✅öppen för prisförslag✅ skriv för frågor!
Jacob Cohën Dreamer skor - | Säljer ett par Jacob Cohën Dreamer sneakers i riktigt bra använt skick. | Storlek: 42 | Enbart skorna ingår. | Hör av dig vid frågor eller funderingar.
Valentino Garavani Open Navy Blue - Snygga vita Valentino Garavani (Navy blue) sneakers i skinn med bred svart rem över mitten och ikoniska nitar på hälen. Klassisk rund tå, platt sula och vita snören. Guldtext på plösen ger en lyxig touch. Perfekta för dig som vill sticka ut med stil. Shoeboxen och Valentino följs med.