Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Cowboy boots - Intressekoll på dessa coola gråa handgjorda vintage boots helt gjorda i skinn🤟 köpte secondhand i USA, märket är Justin. Nypris ca 3000. BUDA!!🙌
Cowboyboots - Säljer mina boots för de kommer inte till lika mycket användning längre🥲 De är jättesnygga och i väldigt bra skick, det är mocka typ och sen detaljerna är i skinn. Jag har 38 och de passar bra men står att de är 37 så skulle säga att de passar båda?
Cowboy boots - Köpta på Vinted. I gott skick men något smutsiga, grå/bruna
Beiga cowboyboots - Beiga cowboyboots med en fjäril fram och bak. Köpta i New York för många år sedan för ungefär 700 kr. Har täcken på användning och är lite slitna men inte trasiga. Storlek 7 men passar 37-38.
 cowboy boots - säljer dessa väldigt fina svarta cowgirlboots köpt för 2000 kr  har knappt använt dem så de är som nya
Cowboy boots - Unika cowboy boots med jättefina detaljer. Köpt på Beyond Retro. Storlek står ej men jag har vanligtvis 36 och de passar mig. Äkta läder!
Nya cowboyboots  - Jättefina krokodilskinnsmönstrade cowboystövlar i storlek 37! Använda en gång så i nyskick! Köpta för 700kr. Köparen står för frakt🌸🌸
alvaenarsson

Cowboyboots

Storlek: 37/38
Kategori: Skor
Färg: Gråa

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Så snygga cowboyboots köpta på en secondhandbutik i Paris!!🤠🤠Färgen är jättefin, lite grå/grön/silvrig ish och de har blåa sömmar 🧵. Jag har strl 39-40 och de är tyvärr för små för mig.😩Skulle passa 37/38!!🌟🌟

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Christian Louboutin  - Säljer dessa sjukta feta loubs i okej skick, box och dustbag ingår. Skorna är äkta och de kan garanteras.
Snygga Snekers - Säljer ett par mörkbruna sneakers från Duffy i storlek 39. Skorna har vit fluffig fuskpäls på insidan och runt kardborrebanden, samt en vit platt sula. Utsidan är i mocka. Perfekta nu till vintern med ett par snygga och varma sneakers💕Helt nya, pga att de var för stora för mig. Skickas i den kartongen jag fick de i.
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta gats i storlek 43, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Lavin skor - Hej för att gå med är det bara att följa och likea inlägget! Skorna är i storlek 42 och i princip nyskick (9/10 skick)! Nypris ca 4500kr! Vinnare utses 15 November
Olivgröna Louboutin sneakers med nitar - Säljer ett par ovanliga olivgröna sneakers från Louboutin i mocka med silverfärgade nitar på tå och häl. Skorna har snörning och en vit platt sula som ger en snygg kontrast. Storlek 41 men skulle säga att de passar 42-42,5 bättre. Har tyvärr inte orginal lådan kvar men en låda från ett annat par fås med!😊
Valentino sneakers - Snygga Valentino sneakers i vitt skinn med ljusrosa band och ikoniska nitar. Klassisk rund tå, platt sula och snörning framtill. Perfekta för dig som vill ha en lyxig och trendig look med en touch av rosa detaljer.
Inuikii skor - Superfina skor från Inuikii🧚🏼🧚🏼 Köptes förra vintern men kommer typ aldrig till användning så därför jag säljer💕