Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Veja skor - Nu är det dags att sälja min veja skor. Är i intresse för nya skor och säljer därför dessa. Dom är i använt skick men väldigt fina🥰🥰 Kontanta för pris och bilder!
Svarta veja wato skor  - Superfina svarta veja wato skor, tecken på användning finns se bilder
Veja skor - Veja skor i bra skick💕lite slitna men fortfarande fina! Har ett litet hål vid hälen men det går att täcka för med en skolapp så det inte känns!
Svarta veja skor - Veja skor jag köpte second hand
Veja skor  - super bra skick, endast använda en gång men säljer då de är för stora
VEJA SKOR - Veja skor i strl 38💗💗 bra skick, rengörs innan de skickas!!
Veja skor  - Säljer mina Veja skor som tyvärr inte kommer till någon användning. Använda 1 gång, skorna har inga fläckar eller skador
Veja skor - Säljer dessa så så fina veja skor med karborre!!  Slitna i hälen därav billigare pris. Nypris är runt 1800kr
Populära veja skor
Populära veja skor  - 89 Populära veja skor  - 90

Populära veja skor

Storlek: 41
Kategori: Skor
Märke: VEJA
Färg: Svarta

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jätte snygga veja skor i storlek 41 men passar mig perfekt som vanligtvis är 39. Några defekter men inget allt för synligt. Köpte dom för 1700kr och säljer för 600 kr, pris gör att diskutera

Emilie hughes
Emilie hughes
(14)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Maison Margiela gats - Säljer ett par Maison Margiela sneakers i marinblå mocka och läder med beige snörning och innersida. Sulan är i gummi med klassiskt mönster och Maison Margiela-logga undertill. Snygg retrostil och riktigt clean look.Storlek 43 men passar som 42or🤗
Isabel Marant wedge sneakers i grön mocka - Säljer ett par Isabel Marant wedge sneakers i grön mocka med bruna gummisulor. Skorna har snörning, perforerade detaljer och en dold kilklack som ger extra höjd. Snygga vågiga kanter och rund tå. Perfekta för dig som gillar coola och trendiga sneakers. Litet märke längst fram annars i jättefint skick!
Boots - Jag säljer de här bootsen som inte kommer till användning. De är endast testade inomhus och kanske en gång på tomten✨ Färg Khaki
Svarta Louboutins - Dessa skor har aldrig varit använda, snygga och perfekt till uppkommande säsong. Box, dustbag och kort medföljer. Skickar samma dag, kom gärna vid frågor!
Beige sneakers från UGG med snörning - Säljer ett par beige sneakers från UGG med breda snören i rutigt mönster. Skorna har rund tå, platt sula och är tillverkade i mocka och textil. Perfekta för dig som gillar en avslappnad och trendig stil.
Valentino Rockstud sneakers vit/rosa - Snygga Valentino Rockstud sneakers i vitt skinn med rosa detalj på sidan och klassiska nitar vid hälen. Skorna har snörning, platt sula och rund tå. Perfekta för dig som vill ha en stilren men ändå unik sneaker.
Valentino Rockstud sneakers vit/rosa - Säljer ett par Valentino Rockstud sneakers i vitt skinn med ljusrosa band och ikoniska nitar. Skorna har rund tå, snörning och platt sula. Märkeslogga på plös och sula. Perfekta för dig som vill ha en lyxig och edgy touch till din outfit.
Valentino Opens Dam | Storlek 37,5 - Valentino Opens till damer i storlek 37,5. Skicket är mycket bra. Storlek 37,5 | Boxen + Dustbag tillkommer vid köp! Fraktar samma dag ⭐️