Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vans sneakers - Svarta sneakers från Vans i nyskick! Strl 38
Vans sneakers  - Vans skor, knappt använda!! säljes så de blivit för små
Svarta sneakers från Vans - Säljer ett par svarta Vans sneakers. Tyvärr har dessa inte kommit till användning och därför säljer jag🥰Ej avtvättade innan bild så går att få fina och vita igen på sulan. I så fint skick!💕💕Skriv vid intresse, pris kan diskuteras🥰
sneakers från Vans - Klassiska svarta sneakers från Vans med vit sula och vit sidostrimma. Skorna har snörning och en rund tå, perfekt för en avslappnad stil. Använda ungefär 3 gånger inga defekter
Vans sneakers  - Grå mocka
Svarta sneakers från Vans - Säljer ett par klassiska svarta Vans sneakers med vit sula och vita snören. Skorna har den ikoniska vita sidostripen och är höga i modellen. Perfekta för en avslappnad stil.
Vans sneakers  - Jättesnygga vans! Skorna har spår av användning men är fortfarande snygga.
Vans sneakers
Vans sneakers  - 89 Vans sneakers  - 90

Vans sneakers

Storlek: 38
Kategori: Skor
Märke: Vans

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ett par sneakers i storlek 38. Använda vid ett par tillfällen.

rebeccaj
rebeccaj
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Maison Margiela gats - Säljer ett par Maison Margiela sneakers i marinblå mocka och läder med beige snörning och innersida. Sulan är i gummi med klassiskt mönster och Maison Margiela-logga undertill. Snygg retrostil och riktigt clean look.Storlek 43 men passar som 42or🤗
Sneakers - Sneakers Walk'n Dior, storlek 40. Använda, men har mycket mer att ge !
Isabel Marant wedge sneakers i grön mocka - Säljer ett par Isabel Marant wedge sneakers i grön mocka med bruna gummisulor. Skorna har snörning, perforerade detaljer och en dold kilklack som ger extra höjd. Snygga vågiga kanter och rund tå. Perfekta för dig som gillar coola och trendiga sneakers. Litet märke längst fram annars i jättefint skick!
Boots - Jag säljer de här bootsen som inte kommer till användning. De är endast testade inomhus och kanske en gång på tomten✨ Färg Khaki
Svarta Louboutins - Dessa skor har aldrig varit använda, snygga och perfekt till uppkommande säsong. Box, dustbag och kort medföljer. Skickar samma dag, kom gärna vid frågor!
Valentino Rockstud sneakers vit/rosa - Säljer ett par Valentino Rockstud sneakers i vitt skinn med ljusrosa band och ikoniska nitar. Skorna har rund tå, snörning och platt sula. Märkeslogga på plös och sula. Perfekta för dig som vill ha en lyxig och edgy touch till din outfit.
Beige sneakers från UGG med snörning - Säljer ett par beige sneakers från UGG med breda snören i rutigt mönster. Skorna har rund tå, platt sula och är tillverkade i mocka och textil. Perfekta för dig som gillar en avslappnad och trendig stil.
Valentino Rockstud sneakers vit/rosa - Snygga Valentino Rockstud sneakers i vitt skinn med rosa detalj på sidan och klassiska nitar vid hälen. Skorna har snörning, platt sula och rund tå. Perfekta för dig som vill ha en stilren men ändå unik sneaker.