Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Flerfärgade cowboy boots med klack - Unika cowboy boots i blått och beige med ormskinnsmönstrad detalj på tån. Skorna har en robust klack och är perfekta för att sticka ut. De är välanvända och lite spruckna här och där men förtjänar att leva lite längre!
Cowboy boots - Intresse koll! Cowboy boots i helt ny skick superfina med ett par långa raka Jens över så man ser toppen av klacken. Perfekt nu till hösten
Cowboy boots - Säljer dessa cowboy boots i storlek 39! Använda några få gånger så i bra skick, dragkedjan funkar som den ska!🌸
Cowboy boots  - Säljer mina cowboy boots
Cowboy boots - Snygga cowboy boots i en brun orange nyans med trä klack och spetsiga tår och rymliga. Ärvda men aldrig använda av mig.
Cowboy boots - Nya cowboy boots från Boohoo, helt oanvända och kvar i sin originalförpackning! Inte mina bilder.
Cowboy boots - SLUTSÅLDA! Säljer dessa boots i storlek 36! Endast använda fåtal gånger. Dom är i då väldigt bra skick och är faktiskt väldigt sköna att gå i💓 Letar snabbaffär
Cowboy boots
Cowboy boots - 89 Cowboy boots - 90

Cowboy boots

Storlek: 37
Kategori: Skor
Färg: Flerfärgade

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ascoola vintage cowboy boots, köpta i Amsterdam för typ 1300 tror ja. Riktiga från GoodYear.

lovisaatte
lovisaatte
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Fransskor Isabel marant  - Skogsgröna Mockaskor med casadei och marant inslag
Valentino Garavani  - Exklusiva Valentino Garavani Rockstud Untitled sneakers i vitt läder med rosa band och ikoniska nitar. Stilren och lyxig modell som passar till allt - från jeans till klänning. Mycket sparsamt använda, i nästan nyskick, utan synliga märken eller slitage. Skick: Nästan ny / mycket fint skick @ 🎨Färg: Vit med puderrosa detaljer 📏 Storlek:38 • Valentino Garavani •Levereras med originalkartong och Valentino-påse Köpta i butik! 📬 Snabb och trygg frakt ❤️
Marinblå skor med röd undersida - Säljer nu dessa tvärfeta marinblåa skorna som perfekta för både vardagliga outfits men också fin kläder!
Svarta stövlar i mocka med klack - Säljer ett par svarta stövlar i mjuk mocka med spetsig tå och låg klack. Stövlarna har en dekorativ guldfärgad detalj upptill och dragkedja på ena sidan för enkel påtagning. Perfekta för att lyfta din outfit under höst och vinter.  Säljs inte längre
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta gats i storlek 45, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Grå mocka sneakers från Louboutin - Säljer ett par snygga gråa Christian loubution 🙌Dom är väldigt sköna skor som är perfekta inför sommaren och våren ☀️ dom har såklart den ikoniska röda sulan men har tyvärr lite smuts, om ni har några mer frågor så fråga mig gärna och priset är ej hugget i sten så kan gå ner i snabb affär 🤝 (OBS, kartong och annat ingår tyvärr inte, även så har skorna syn på användning)
UGG tasman - Säljer ett par bruna slip-on boots från UGG med mjuk insida i päls och snyggt broderat mönster runt öppningen. Skorna har en rund tå och platt sula med grovt mönster undertill. Perfekta för kalla dagar och har en klassisk UGG-look.
Giuseppe Zanotti - Säljer ett par otroligt snygga skor från det exklusiva märket Giuseppe Zanotti! Skorna är i mycket bra skick, skulle säga ungefär 9/10. Nypris ligger på över 6000kronor men vi säljer våra för endast 1599 och kan gå ner i pris ännu mer vid snabb affär! Skorna är i storlek 42 och är true to size. Skriv gärna ifall det är några funderingar, allt bästa SkoKapet