Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Valentino Garavani VLTN sneakers svart/vit - Svarta sneakers från Valentino Garavani med stor vit VLTN-logga på sidan och vit detalj på hälen. Klassisk rund tå, snörning och platt sula med mönstrad undersida. Tillverkade i skinn för en lyxig känsla och stilren look. Inget ingår därefter priset!
Valentino Garavani Rockrunner sneakers - Säljer ett par Valentino Garavani Rockrunner sneakers i svart och blått med camouflagemönster. Skorna har snörning, rund tå och platt sula. Materialmix av skinn och syntet, med coola detaljer och ikonisk design. Kommer med originalkartong och röd dustbag.
Valentino Garavani Rockrunner sneakers - Svarta och grå Valentino Garavani Rockrunner sneakers med camouflagemönster. Snygg mesh och mocka på ovandelen, platt sula med mönstrad undersida och snörning framtill. Ikonisk logga på plösen i metallic. Kommer med originalkartong och röd dustbag.
Svarta Valentino Garavani sneakers - Snygga svarta Valentino Garavani sneakers med klassisk siluett. Skorna har en mix av skinn och textil, svarta snören och diskreta detaljer. Sulan är robust och mönstrad för bra grepp. Perfekta för dig som gillar exklusiva och stilrena sneakers. Box ingår.
Valentino Garavani Rockrunner sneakers - Helt nya Valentino Garavani Rockrunner sneakers med camouflagemönster i svart, grått och vitt, samt röda detaljer vid hälen. Extra snören ingår.
Valentino Garavani svarta sneakers - Säljer ett par svarta Valentino Garavani sneakers med vit logga på sidan  skorna är använda och lådan finns men måste ba leta fram den så utan låda 900 med låda 1200
Valentino Garavani svarta sneakers - Snygga svarta sneakers från Valentino Garavani med coola nitar på sidorna och beige sula. Skorna har snörning och är tillverkade i Italiea och mocka för en lyxig känsla. Perfekta för dig som vill sticka ut med stilrena detaljer. Priset kan diskuteras
Valentino Garavani Rockrunner sneakers - Svarta och grå Rockrunner sneakers från Valentino Garavani med coolt camouflage-mönster. Skorna har snörning, platt sula med nitar på hälen och detaljer i mocka och textil. Perfekta för nu till vinter!😁Nästan helt oänvända
Valentino Garavani sneakers med VLTN-logga
Valentino Garavani sneakers med VLTN-logga - 0 Valentino Garavani sneakers med VLTN-logga - 1 Valentino Garavani sneakers med VLTN-logga - 2

Valentino Garavani sneakers med VLTN-logga

Storlek: 42
Kategori: Skor
Märke: Valentino
Färg: Svarta
Skick: Mycket bra skick

700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer ett par svarta Valentino Garavani sneakers med vit VLTN-logga på sidan och vit häl. Skorna har snörning och platt sula, och är tillverkade i skinn. Kommer med originalkartong och dustbag.

J.g
J.g
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Beige wedge sneakers med kardborre - Säljer ett par beige wedge sneakers med tre breda kardborreband och platt brun sula. Skorna är tillverkade i mocka och har en rund tå samt en inbyggd klack för extra höjd. Perfekt för dig som vill ha en cool och bekväm stil.
Giv3away, Lanvin - Detta gör vi för att fira in julen. 🎄 Det ni behöver göra för att vara med att: Följa oss här på plick ✔️ Likea detta inlägg ✔️ REGLERNA KOMMER ATT DUBBELKOLLAS!
Valentino Rockrunner sneakers blå/svart - Säljer ett par Valentino Rockrunner sneakers med svart och blått camouflage-mönster. Skorna har svarta snören, rund tå och platt sula. Materialmix av skinn och textil med coola nitar på hälen. Perfekt för dig som gillar statement pieces och italiensk design.
Maison Margiela sneakers blå - Maison Margiela sneakers i marinblått med kontrasterande vita snören och beige gummisula. Skorna har en mix av skinn och mocka på ovandelen, rund tå och klassisk sneakerform. Snygg retrostil med diskreta detaljer och bekväm innersula.
 Margiela gyatts  - Vanliga Margiela Gats sneakers i beige och vitt med klassisk design. Ovandel i mocka och skinn, beige snörning och gummisula i brunt. Snygg retrostil med rund tå och platt sula, levereras i originalkartong. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och clean look. kom med offers
Arenas - Sparsamt använda. Först till kvarn🙌🏻
Maison Margiela svarta sneakers - Maison Margiela sneakers i svart mocka och skinn med beige insida och vit snörning. Sulan är i gummi med klassiskt mönster och rund tå. Snygg och stilren design som passar till många olika outfits.
Valentino Garavani Rockrunner sneakers - Säljer ett par Valentino Garavani Rockrunner sneakers i svart och blått med coolt kamouflagemönster. Skorna har snörning, rund tå och platt sula. Materialmix med inslag av skinn och syntet. Kommer med originalkartong och röd dustbag.