Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Timberland vinterkängor strl39 - Säljer ett par timberland vinterskor i strl 39 dom är köpta år 2020 och använda en gång då dom var för små, därför bara har stått i garderoben.
TIMBERLAND  - Det är klassiska kängor som är perfekt för vinter. De har en överdel av vattentät premium läder som håller fötterna torra och bekväma. Säljs pga att det ej finns en användning för de längre. Har använts ett par gånger under EN vinter. Pris kan diskuteras😁
Timberland boots - Timberland boots. Ny skick förutom en skada längst fram på ena skon. Ny pris 2 000kr pris kan diskuteras.
Timberland  - Hel nya oanvända vinter/höstskor från Timberland
Timberland boots  - Säljer ett par Timberland boots i beige med bruna detaljer och orange foder. Skorna är i storlek 38 och har använts ett fåtal gånger. Kan skickas med PostNords spårbara frakt!
Beige boots från Timberland - Säljer ett par klassiska beige boots från Timberland med snörning och vadderad krage. Perfekta för höst och vinter med sin robusta design och slitstarka material.
Timberland skor - Säljer oanvända Timberland skor i storlek 36. De har aldrig används och har sin original kartong. Köpte dessa förra året för 999kr men säljer de för 850 då de aldrig används och är i nytt skick!  De är unisex och passar både kvinnor och män!
Timberland vinterkängor
Timberland vinterkängor  - 89 Timberland vinterkängor  - 90 Timberland vinterkängor  - 91

Timberland vinterkängor

Storlek: 39
Kategori: Skor
Märke: Timberland
Färg: Beigea

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vattentäta och knappt använda. Mycket bra skick

Rimoula
Rimoula
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Svarta Moon Boots med snörning - Säljer ett par svarta Moon Boots med vit logga och snörning framtill. Skorna har en rund tå och platt sula, perfekt för kalla vinterdagar. Materialet är syntet och de har en klassisk moon boot-design med högt skaft.
Golden Goose vita sneakers med stjärna - Golden Goose sneakers i vitt skinn med beige snörning och en grå stjärndetalj på sidan. Bakkappan är svart och glittrig med vit text. Skorna har rund tå och platt sula. Medföljer originalkartong och svart GGDB-påse.fick som jul klapp inte riktigt min stul därav säljer
Maison Margiela grå sneakers - Maison Margiela sneakers i grått med beige snörning och gummisula. Skorna har en klassisk rund tå och är tillverkade i en mix av mocka och skinn. Snygg retrostil med diskreta paneler och branding på sulan. Perfekta för dig som gillar stilrena och exklusiva sneakers.
Valentino Rockstud sneakers vit/rosa - Säljer ett par Valentino Garavani Rockstud sneakers i vitt skinn med ljusrosa detaljer och guldiga nitar. Klassisk rund tå, snörning och platt sula. Ikoniska pyramidnitar längs sidorna och bak på hälen. Kommer med originalkartong och dustbag. Passar dig som vill ha en lyxig stil inför det nya året.
Svarta Inuikii boots - Säljer ett par svarta boots med snörning och mjukt pälsfoder på insidan. Skorna har en platt sula och är tillverkade i en kombination av mocka och skinn, vilket ger dem en snygg och modern look. Perfekta för kyliga dagar och passar till många olika stilar.
Valentino Garavani flycrew svart  - Svartvita sneakers från Valentino Garavani med coola nitar på hälen och snörning framtill. Skorna är tillverkade i skinn och har en platt sula med mönstrad undersida. Snygg kontrast mellan svart och vitt, perfekt för dig som gillar stilrena detaljer. Perfekt till alla tillfällen och årstider!!!
Svarta Saint Laurent sneakers - Svarta sneakers från Saint Laurent med vit logotyp på sidan. Skorna har snörning, rund tå och en beige platt gummisula. Ovandelen är i textil och skinn, vilket ger en cool och stilren vibe. Perfekta för dig som gillar designer och streetstyle. Box och dustbag ingår!
Lanvin sneakers - Helsvarta lanvins | endast skorna medföljer | lite sliten på captoen men annars bra skick | kan gå ner lite i pris vid snabb affär