Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svarta Saint Laurent sneakers - Svarta sneakers från Saint Laurent med vit logotyp på sidan och guldtext på innersulan. Skorna har snörning, rund tå och en tjock, vit platt sula med fiskbensmönster undertill. Ovandelen är i textil och skinn, vilket ger en lyxig och stilren vibe. Riktigt feta skor till höst/vinter. Storlek 43! 💥 Box och saint laurent dustbag medföljer! Pris kan diskuteras vid snabb affär.
Svarta sneakers från Saint Laurent - Svarta sneakers från Saint Laurent med vit logga broderad på sidan och guldfärgad text på plösen och innersulan. Skorna har snörning, platt vit sula och är tillverkade i canvas och skinn för en clean och lyxig look.
Svarta Saint Laurent sneakers - skorna är jätte fina passar inte mig dock, helt nya och oanvända, priest kan diskuteras.
Svarta Saint Laurent sneakers - Snygga svarta skor från Saint Laurent – stilrena. Perfekta för att klä upp sig till fest, men funkar lika bra till en mer avslappnade, casual look. Bara att höra av er om ni vill ha fler bilder eller har några frågor!
Svarta Saint Laurent sneakers - Säljer dessa tvärfeta saint laurents till ett sjukt billigt pris! Skorna är väldigt använda och tillkommer med hål i sulan vilket är anledning till det låga priset men de funkar fortfarande att använda under sommaren t.ex. Skriv dm för mer info👍
Svarta Saint Laurent sneakers - Snygga svarta sneakers från Saint Laurent med vit logga på sidan och kontrasterande vit sula. svarta skosnören och detaljer i skinn. Perfekta för dig som gillar stilrena och exklusiva sneakers. OBS endast testade, priset är diskuterbart
Saint Laurent svarta sneakers - Svarta Saint Laurent sneakers. Snygg kontrast mellan svart och vit, feta skor nu på hösten och senare till vintern.
Svarta Saint Laurent sneakers - Svarta sneakers från Saint Laurent med vit logga på sidan. Skorna har en klassisk låg profil, svarta skosnören och beige sula. Ovandelen är i canvas med detaljer i skinn, vilket ger en stilren och lyxig känsla. Perfekta för dig som gillar minimalistisk design med exklusiv touch.
Victor Enerud

Svarta sneakers från Saint Laurent

Storlek: 43
Kategori: Skor
Skick: Nytt skick

3000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer ett par svarta sneakers från Saint Laurent med vit sula och handskriven logga på sidan. Skorna har snörning och rund tå. Kommer med originalpåse och kort. Perfekta för en stilren vardagslook.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Christian Louboutin  - Säljer dessa sjukta feta loubs i okej skick, box och dustbag ingår. Skorna är äkta och de kan garanteras.
Lavin skor - Hej för att gå med är det bara att följa och likea inlägget! Skorna är i storlek 42 och i princip nyskick (9/10 skick)! Nypris ca 4500kr! Vinnare utses 15 November
Olivgröna Louboutin sneakers med nitar - Säljer ett par ovanliga olivgröna sneakers från Louboutin i mocka med silverfärgade nitar på tå och häl. Skorna har snörning och en vit platt sula som ger en snygg kontrast. Storlek 41 men skulle säga att de passar 42-42,5 bättre. Har tyvärr inte orginal lådan kvar men en låda från ett annat par fås med!😊
Valentino sneakers - Snygga Valentino sneakers i vitt skinn med ljusrosa band och ikoniska nitar. Klassisk rund tå, platt sula och snörning framtill. Perfekta för dig som vill ha en lyxig och trendig look med en touch av rosa detaljer.
Inuikii skor - Superfina skor från Inuikii🧚🏼🧚🏼 Köptes förra vintern men kommer typ aldrig till användning så därför jag säljer💕
Maison margiela skor - Stilrena svarta miason margiela med beige snörning och gummisula. Ovandelen är i en mix av mocka och skinn, vilket ger en snygg kontrast. Låg modell med rund tå och klassisk siluett, perfekt till jeans eller dressade byxor.
Blåa Lanvins - Skorna är i ett väldigt bra skick utan några större defekter. Skriv till mig om du vill ha fler bilder eller eventuella frågor 😊