Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Sneakers Zadig & Voltaire  - Sparsamt använda sneakers från Zadig & Voltaire i storlek 37 men passar även 38 (små i storlek)🩶nypris 3095kr, kartong och dustbag följer med (lägger upp igen)
Svarta sneakers från Zadig & Voltaire - Snygga svarta sneakers från Zadig & Voltaire med coolt grafiskt mönster i vitt och svart på sidorna och tån. Skorna har snörning, rund tå och platt sula. Ovandelen är i mocka och textil, med detaljer i skinn runt hälen. Perfekt för dig som gillar statement-skor.
Zadig & Voltaire sneakers med blixtdetalj - Snygga sneakers från Zadig & Voltaire i grått och vitt med glittriga paneler och en vit blixtdetalj på sidan. Skorna har snörning, rund tå och platt sula. Ovandelen är i mocka, skinn och textil, med cool branding på sulan och snörena. Använda men ändå fina tvättas självklart innan köp
Glittriga sneakers från Zadig & Voltaire - Snygga glittriga sneakers från Zadig & Voltaire i en mix av polyester och läder. Skorna har en cool blixtdetalj på sidan och snörning framtill. Perfekta för att ge din outfit en extra touch av stil.
Glittriga sneakers från Zadig & Voltaire - Säljer ett par unika sneakers från Zadig & Voltaire med glittrig ovandel i brons, guld och röd ton. Skorna har ljusgrå mockadetaljer, vit sula och cool blixtdetalj på sidan. Skosnörena är grå med textprint. Perfekta för dig som vill sticka ut.
Sneakers från Zadig & Voltaire - Snygga sneakers från Zadig. Tyvärr har ena märket lossnat från ena skon.
Vita sneakers från Zadig & Voltaire - Snygga vita sneakers från Zadig & Voltaire med silverdetaljer och logotyp på snörena. Skorna har en klassisk design med rund tå och är tillverkade i skinn. Perfekta för en stilren look.
ED

Zadig & Voltaire

Storlek: 41
Kategori: Skor

1300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Tja,säljer dessa snygga Zadig & Voltaire skor. Skorna är väldigt oanvända och är i mycket bra skick.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Christian Louboutin  - Säljer dessa sjukta feta loubs i okej skick, box och dustbag ingår. Skorna är äkta och de kan garanteras.
Snygga Snekers - Säljer ett par mörkbruna sneakers från Duffy i storlek 39. Skorna har vit fluffig fuskpäls på insidan och runt kardborrebanden, samt en vit platt sula. Utsidan är i mocka. Perfekta nu till vintern med ett par snygga och varma sneakers💕Helt nya, pga att de var för stora för mig. Skickas i den kartongen jag fick de i.
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta gats i storlek 43, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Lavin skor - Hej för att gå med är det bara att följa och likea inlägget! Skorna är i storlek 42 och i princip nyskick (9/10 skick)! Nypris ca 4500kr! Vinnare utses 15 November
Olivgröna Louboutin sneakers med nitar - Säljer ett par ovanliga olivgröna sneakers från Louboutin i mocka med silverfärgade nitar på tå och häl. Skorna har snörning och en vit platt sula som ger en snygg kontrast. Storlek 41 men skulle säga att de passar 42-42,5 bättre. Har tyvärr inte orginal lådan kvar men en låda från ett annat par fås med!😊
Valentino sneakers - Snygga Valentino sneakers i vitt skinn med ljusrosa band och ikoniska nitar. Klassisk rund tå, platt sula och snörning framtill. Perfekta för dig som vill ha en lyxig och trendig look med en touch av rosa detaljer.
Inuikii skor - Superfina skor från Inuikii🧚🏼🧚🏼 Köptes förra vintern men kommer typ aldrig till användning så därför jag säljer💕