Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Här ligger jag och blöder - Boken 'Här ligger jag och blöder' av Jenny Jägerfeld är en vinnare av Augustpriset. Den har en iögonfallande framsida med röd text och en bild av en person i röda byxor och vita sneakers. Boken är utgiven av Gilla Böcker och handlar om Maja som råkar skada sig själv och de händelser som följer.
Här ligger jag och blöder - En bok med starkt rödvit omslag och ett unikt, handritat typsnitt. Passar dig som gillar berättelser om unga människors liv, känslor och utmaningar. Perfekt för dig som vill läsa något som känns äkta och engagerande.
Inbunden bok svenska - Använt skick
Inbunden bok svenska - Bra skick
Inbunden bok svenska - Yttersta omslaget är sönder , övrigt är boken i bra skick.
Här ligger jag och blöder - En gripande och humoristisk berättelse om Maja, som råkar såga av sig tummen och hamnar i en virvel av känslor, vänskap och familjeproblem. Perfekt för unga vuxna som gillar starka karaktärer och oväntade vändningar.