Alla kategorier > Kjolar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Fest kjol - Fin kjol som är oanvänd. Har ej kommit till användning för har ej haft tillfället till de. St M/S. Köptes för 239:- på pull&bear ( säljs ej längre) 130+ frakt pris kan även diskuteras. Kontakta vid minsta intresserade.
Festlig kjol  - En puffig kjol med glitter band, bra till kalas och fester
Fest kjol - Helt ny JDY ruching belowknee skirt med alla lappar kvar. Nypris 330kr  Super fin men var för liten för mig tyvärr! Vid snabb affär är priset disskuterbart
kjol fest  - 50 kr st s-m
Jättefin fest kjol - Jättefin kjol som passar till fest, nyår, jul eller bara vardagen. Den är så fin med volangerna och silvret. Kontakta via intresse eller köp! Nypris 429kr
Fest kjol - En tjat svart kjol med silver glitter. Perfekt för fester💗🤩
Snygg festlig kjol - Säljer denna coola kjol från Donna som inte kommit till användning, lappen är kvar⭐️
Fest kjol
Fest kjol - 89

Fest kjol

Storlek: M
Kategori: Kjolar
Märke: Pull & Bear
Färg: Marinblå

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min jätte fina fest kjol då den inte kommer till andvändning. Den är bara andvänd på nyår förra året. Den är i storlek M men skulle säga att den är åt de mindre hållet. Står ej för spårbar frakt . Skriv för fler bilder🫶🏼

Tilda Enberg
Tilda Enberg
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Kjolar
Visa alla
Zara kjol - Jättefin och färgglad kjol från zara🩷🩷
Stickad kjol - Såå fin stickad kjol från Design By Si som är använd 1 gång, men säljer då den tyvärr inte går ända ner till hälarna på mig som är ca 173 cm. Skulle säga att den går ner till hälarna på nån som är 160-165 cm, den behöver ju inte göra det men det är en sån kjol jag är ute efter💓
Guld glitterkjol - Säljer denna guldiga glitter kjol ifrån Zara i strl 34💕Köptes för ett tag sen och finns inte kvar, men  2a är en närmare bild. I nyskick och använd 1 gång!
Vit spetsig minikjol med snörning - Supersöt vit kortkjol i spets med broderade detaljer och volangkant. Kjolen har elastisk midja och snörning framtill för extra snygg passform. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en fräsch vibe till din outfit.
Svart tight kjol - Säljer en svart tight kjol. Kjolen har en kort passform, perfekt för en trendig och stilren look.
Lågmidjad jeans kjol!!! - Snygg jeanskjol från Only i klassisk blå denim. Kjolen har en kort längd med femficksdesign och bälteshällor. Perfekt för en avslappnad stil med en touch av retro. Den har en knapp och dragkedja framtill för enkel påklädning.
kjol med slita - svart kjol med slits