Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blommig kjol - Fin blommig kjol från gina !
Blommig kjol - Söt kjol från Gina Young☺️☺️ Lappen är bortklippt men skulle tippa på att den är strlk 164. Sparsamt använd
Blommig kjol - Säljer denna jättefina kjolen från Gina då den inte kommer till användning, skriv för fler bilder! Passar mig som har xs/s i storlek.
Helt ny blommig kjol  - Helt ny och oanvänd kjol från Gina Tricot. Har prislappen på och nypris är 299kr. Är superfin men behöver sälja. Är i storlek S men passar även xs. Köparen står för frakten ❤️
Lila blommig kjol - Söt lila kortkjol med blommigt mönster och volangdetaljer. Perfekt för en somrig look. Den elastiska midjan ger en bekväm passform. M men passar S
Vit blommig kjol - Supersöt vit kjol med  blommor🌸Aldrig använt den då jag köpt fel Är I stl 170🌷
Blommigt kjol - Vet kjol med rosa blommor. Frångå Gina. Super fin.
Blommig kjol - Vit, blommig sommarkjol. Slutar ovanför knät eller mitt på låret beroende på om man vill ha high-, mid- eller lowwaist. 100% polyester.
Isabel Ringdahl
Isabel Ringdahl
Blommig kjol
Blommig kjol  - 89 Blommig kjol  - 90 Blommig kjol  - 91

Blommig kjol

Storlek: S
Kategori: Kjolar
Märke: Gina Tricot
Färg: Vit
Skick: Nytt skick

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Charmig vit kjol med rosa blommönster från Gina Tricot. Kjolen har volangdetaljer och en omlott-design som ger en romantisk känsla. Perfekt för somriga dagar. Med prislapp kvar och aldrig använd. Storlek S.

Mera från kategorin Kjolar
Visa alla
Blå kort Lågmidjad jeanskjol Abercrombie&Fitch S - Supersöt blå jeanskjol i storlek 2, skulle säga S. Från Abercrombie&Fitch. Bra skick, inga defekter. Midjemått finns i bilderna❤️
Rosa volangkjol från LTB Jeans - Supersöt rosa kortkjol från LTB Jeans med volangdetaljer och råa kanter. Kjolen har klassisk jeanslook med fickor fram och bak, dubbla knappar i midjan och en cool, avslappnad vibe. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgglad och lekfull stil. Tyvärr sydd där bak då den var för stor på mig men borde gå att ta bort. Mycket trådar kan synas men handgjord och köpt på Vinted. Själv ca 152cm och den är ganska lång på mig.
Paisleymönstrad volangkjol från Zara - Supersöt kort kjol från Zara med paisleymönster i lila, rosa och gult. Kjolen har flera lager volanger och smockad midja som ger en skön och snygg passform. Perfekt för dig som gillar boho-vibe och färgglada plagg.
Leo mesh skirt - Säljer min super fina kjol. Helt ny med prislappen på.
”Skinn” kjol - As najs ”skinn” kjol från H&M. Aldrig använd!