Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
But maxi kjol - Helt ny maxi kjol från misguided i storlek Xs
Maxi kjol - Fantastisk maxi kjol i stretchiga material passar s-m
Maxi kjol - Säljer en maxi kjol med slit från shein
Maxi kjol - Vitt maxi kjol🤍 Xs
Maxi kjol - Passar s-L pga stretch
Maxi kjol - Amvänd en gång
🎀
🎀
Maxi kjol
Maxi kjol - 0 Maxi kjol - 1 Maxi kjol - 2

Maxi kjol

Storlek: 158/164
Kategori: Kjolar
Märke: Cubus
Färg: Vit
Skick: Nytt skick

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vit lång kjol från Cubus i storlek 158/164 med elastisk midja och fint mönster längst ner❤️

Mera från kategorin Kjolar
Visa alla
Vit jeanskjol med volang - Supersöt vit kort jeanskjol med volangkant. Kjolen är egensydd men syns ej. Första bilden är lånad❤️
Paisleymönstrad volangkjol från Zara - Supersöt kort kjol från Zara med paisleymönster i lila, rosa och gult. Kjolen har flera lager volanger och smockad midja som ger en skön och snygg passform. Perfekt för dig som gillar boho-vibe och färgglada plagg.
Blåvit kortkjol från Gina Tricot - Supersöt kortkjol från Gina Tricot i blått och vitt med ett coolt mönster. Kjolen har smockad midja och volanger som ger en skön och trendig look. Perfekt för dig som gillar att sticka ut med mönster och vill ha en bekväm kjol med lite extra volym.
Rosa volangkjol - Supersöt kortkjol i ljusrosa köpt secondhand! Den påminner lite om en jeans kjol fast i cargo material!💗
Vit prickig ballong kjol  - Supersöt vit kjol med svarta prickar
Ted baker kjol i stl M - Ted baker kjol. Stl M. Bomull och side