Alice Fransson
Alice Fransson
Kjol158-164
Kjol158-164 - 89

Kjol158-164

Storlek: 158-164
Kategori: Kjolar
Märke: Cubus
Färg: Svart

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Köpte den för ett år sen

Mera från kategorin Kjolar
Visa alla
Vit jeanskjol med volang - Supersöt vit kort jeanskjol med volangkant. Kjolen är egensydd men syns ej. Första bilden är lånad❤️
Fest kjol - Jättesnyggleopard kjol jag köpte i Portugal från Zara! Jag brukar vika upp den lite för jag gillar att den kort men man kan ha den hela vägen ner också!!
Paisleymönstrad volangkjol från Zara - Supersöt kort kjol från Zara med paisleymönster i lila, rosa och gult. Kjolen har flera lager volanger och smockad midja som ger en skön och snygg passform. Perfekt för dig som gillar boho-vibe och färgglada plagg.
Vit prickig ballong kjol  - Supersöt vit kjol med svarta prickar
Rosa volangkjol - Supersöt kortkjol i ljusrosa köpt secondhand! Den påminner lite om en jeans kjol fast i cargo material!💗
Kjol  - Helt ny. Köparen står för frakt budgivning om flera intresserade
Satin set, co ord  - Jättefint ljusblått satin set i storlek 36. Går att köpa kjolen och toppen separat.