Alla kategorier > Kjolar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Samsoe kjol - Svart Samsoe kjol med dragkedja bak Superfin med liten ”volang” nedtill Storlek M/38 Helt ny aldrig använd  Rök och djurfritt hem! Nypris 999kr
Kjol från samsoe samsoe - Denimkjol från samsoe samsoe i storlek xs/s i gott skick
Samsoe Samsoe Kjol  - Selling my super nice Samsoe Samsoe skirt. I have rarely used it because unfortunately it’s a bit too big for me.
Rosa Samsoe samsoe kjol - Skick: väldigt bra
Kjol samsoe - Tight svart basic kjol från Samsoe Samsoe! Kan mötas i sthlm eller frakta på köpares bekostnad!
Kjol från Samsoe
Kjol från Samsoe  - 89 Kjol från Samsoe  - 90 Kjol från Samsoe  - 91

Kjol från Samsoe

Storlek: M
Kategori: Kjolar
Färg: Orange

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer kjol i fin färg och bra kvalitet

Karla
Karla
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Kjolar
Visa alla
Jeanskjol hollister - Jättefin jeanskjol från hollister med slitna detaljer och lågmidja!💞💞 midjemått= 40cm
Zara kjol - Jättefin och färgglad kjol från zara🩷🩷
Svart enkel minikjol - Säljer en svart, stilren minikjol med rak passform. Kjolen är kort och har en klassisk look utan detaljer eller mönster. Perfekt att matcha med en oversized tröja🩷
Volang jeanskjol - Jättefin volang jeanskjol, vet tyvvär inte storlek då den är köpt second hand men den sitter som en xxs/xs🩵
Svart tight kjol - Säljer en svart tight kjol. Kjolen har en kort passform, perfekt för en trendig och stilren look.
Stickad kjol - Såå fin stickad kjol från Design By Si som är använd 1 gång, men säljer då den tyvärr inte går ända ner till hälarna på mig som är ca 173 cm. Skulle säga att den går ner till hälarna på nån som är 160-165 cm, den behöver ju inte göra det men det är en sån kjol jag är ute efter💓
Vit spetsig minikjol med snörning - Supersöt vit kortkjol i spets med broderade detaljer och volangkant. Kjolen har elastisk midja och snörning framtill för extra snygg passform. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en fräsch vibe till din outfit.
Guld glitterkjol - Säljer denna guldiga glitter kjol ifrån Zara i strl 34💕Köptes för ett tag sen och finns inte kvar, men  2a är en närmare bild. I nyskick och använd 1 gång!